سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

در طول چند ماه گذشته گزارش‌های زیادی در مورد آیپد مینی 5 منتشر شده است و حالا یکی از منابع خبری قابل اعتماد اعلام کرده تبلت کوچک اپل امسال قرار نیست تغییرات زیادی در طراحی خود ببیند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در وب سایت DigiTImes و Mac Otakara شرکت اپل تصمیمی برای تغییر نحوه طراحی آیپد مینی 5 ندارد و این محصول قرار است با همان ظاهر 4 سال گذشته خود آماده عرضه به بازار شود. آیپد مینی 4 که نزدیک به 4 سال از زمان معرفی و عرضه آن می‌گذرد، دارای نمایشگر ال سی دی به همراه دکمه هوم و سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص اثر انگشت با عنوان تاچ ایدی بوده است. در این میان، مشخص شده است که اپل امسال تصمیمی برای تغییر ظاهر نسل جدید این محصول ندارد و آیپد مینی 5 را همچنان با همان ظاهر پیشین آماده عرضه به بازار می‌کند.

در طول سه سال گذشته، اپل تصمیم به تغییر طراحی بسیاری از محصولات خود گرفته است. در سال 2016 سری کامپیوترهای مک بوک پرو ضخامت کمتری پیدا کردند و از طرف دیگر مجهز به درگاه USB-C شدند. در سال 2017 اپل پس از 3 سال طراحی آیفون‌های خود را تغییر داد و آیفون X را با نمایشگر اولد و سیستم احراز هویت فیس آیدی آماده عرضه به بازار کرد. در سال 2018 نیز اپل برای اولین بار در طول 5 سال گذشته تصمیم به تغییر نحوه طراحی آیپدها گرفت و آیپد پرو نسل 3 را با طراحی تمام صفحه به همراه فیس آیدی و درگاه یو اس بی تایپ سی آماده عرضه به بازار کرد.

با وجود تمامی این مسائل، به نظر می‌رسد که اپل تصمیمی برای تغییر نحوه طراحی آیپد مینی 5 ندارد و این محصول همچنان با همان ظاهر پیشین آماده عرضه به بازار می‌شود. پیش بینی‌ها حاکی از آن است که تنها تغییر آیپد مینی 5 به بهبود قدرت سخت افزاری این دستگاه مربوط می‌شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location