سبد خرید خالی‌ست.
3

خرید آیفون اپل

در قسمت اول این مطلب در مورد هویت اپل تی وی و اینکه این محصول یک ست آپ باکس دیجیتالی مبتنی بر سیستم عامل tvOS است توضیح دادیم. در قسمت دوم نیز در مورد دو قابلیت مهم اپل تی وی یعنی امکان ارسال محتوای رسانه‌ای و میرور کردن تصویر از آیفون، آیپد و مک روی نمایشگر بزرگ تلویزیون خانه یا اتاق از طریق اپل تی وی توضیح دادیم و گفتیم که استفاده از این قابلیت‌ها مستلزم حضور یک روتر یا اکسس پوینت بی‌سیم هستند. حال در ادامه قصد داریم تا دیگر قابلیت‌های اپل تی وی را معرفی کنیم.

 

امکان پخش فیلم و سریال از آیتونز

 

اپل تی وی در دل یک سرویس آیتونز را جای داده است. به همین دلیل شما می‌توانید همان اپل آیدی خودتان که روی دیگر دستگاه‌ها تنظیم کرده‌اید را در آن وارد کرده و به محتوای رسانه‌ای ارائه شده در آیتونز دسترسی داشته باشید. آیتونز تمامی فیلم‌ها و سریال‌های جدید را با بالاترین کیفیت ممکن در دل خود جای داده است. شما می‌توانید با خرید گیفت کارت اپل یا ارائه اطلاعات پرداخت بین‌المللی از طریق مستر کارت، اقدام به دانلود و پخش فیلم‌ها و سریال‌های جدید از آیتونز در تلویزیون خانه خودتان کنید.

دسترسی به اپل موزیک

 علاوه بر آیتونز، شما می‌توانید از اپل تی وی برای پخش محتوای صوتی و موسیقی‌ها از اپل موزیک استفاده کنید. استفاده از اپل مویک در اپل تی وی نیاز به خرید اشتراک جداگانه ندارد و تنها کافی است از همان اپل آیدی خودتان که در آن به صورت ماهیانه 10 دلار برای اشتراک اپل موزیک استفاده می‌کنید، برای پخش آهنگ‌های مورد علاقه خود در اپل تی وی لذت ببرید.

برای مطالعه بیشتر و دریافت اطلاعات بیشتر از کاربرد اپل تی وی در ایران می‌توانید از به بخش چهارم این مطلب مراجعه کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location