سبد خرید خالی‌ست.
2

خرید آیفون اپل

تا پیش از این و در قسمت اول توضیح دادیم که اپل تی وی یک ست آپ باکس دیجیتالی است که توسط شرکت اپل با سیستم عامل tvOS آماده عرضه به بازار شده است. حال در ادامه تصمیم داریم تا تمامی کارایی‌های اپل تی وی را توضیح دهیم.

 

پخش محتوای رسانه‌ای از آیفون، آیپد و کامپیوترهای مک به صورت بی‌سیم روی تلویزیون

یکی از مهم‌ترین خصیصه‌های اپل تی وی سازگاری کامل این محصول با دیگر دستگاه‌های هوشمند اپل است. شما می‌توانید با استفاده از اپل تی وی اقدام به پخش محتوای رسانه‌ای مختلف از آیفون‌ها، آیپدها و کامپیوترهای مک به صورت بی‌سیم روی تلویزیون خود کنید. تصور کنید که یک ویدیو، عکس یا موسیقی را در حافظه آیفون یا آیپد خود ذخیره کرده‌اید و می‌خواهید آن را روی تلویزیون خود بخش کنید. اپل تی وی در این حال به شما کمک می‌کند تا به صورت بی‌سیم محتوای رسانه‌ای مورد نظر را روی تلویزیون ارسال کنید و از آن لذت ببرید. 

امکان میرور کردن تصویر آیفون، آیپد و مک

از دیگر کاربردهای اپل تی وی امکان میرور کردن تصویر آیفون، آیپد و مک روی تلویزیون خانه شما است. شما می‌توانید تصویر آیفون و آیپد خودتان را به صورت بی‌سیم به اپل تی وی ارسال کنید و اپلیکیشن‌های مختلف را روی نمایشگر بزرگ آن تماشا کنید. شما حتی می‌توانید بازی‌های نصب شده روی آیفون یا آیپد را روی اپل تی وی ارسال کنید و محتوای تصویری آن را روی نمایشگر بزرگ مشاهده کنید که در نوع خود بسیار لذت بخش است.

به یاد داشته باشید که این کار مستلزم وجود یک روتر و اکسس پوینت بی‌سیم در خانه است؛ گفتنی است که مودم ADSL که در تمامی خانه‌های امروزی پیدا می‌شوند یک روتر و اکسس پوینت بی‌سیم را در خود جا داده‌اند و نیازی به خرید محصول جانبی دیگر ندارید.

برای آگاهی از دیگر کاربردهای اپل تی وی و دریافت پاسخ اینکه کاربرد این محصول برای کاربران ایرانی چیست، می‌توانید به بخش سوم این مطلب مراجعه کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location