سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد که برخی از کاربران مک بوک‌ها به خاطر نصب و استفاده از ادوبی پریمیر پرو در دستگاه‌های خود با مشکل اسپیکر مواجه شده‌اند.

یکی از کاربران کامپیوترهای مک به نام Alvin Shen در تالار گفت و گوی کاربران ادوبی پریمیر در وب سایت رسمی ادوبی اعلام کرده که نرم افزار ادوبی پریمیر پرو باعث می‌شود تا صدای دستگاه به صورت نرم افزاری به یک باره زیاد شود و این مسئله به صورت سخت افزاری باعث خرابی اسپیکرها می‌شود.

وی اعلام کرده که خرابی‌های ناشی از افزایش یک باره صدای اسپیکرها توسط ادوبی پریمیر پرو به صورت دائمی است و نمی‌توان آن‌ها را تعمیر کرد. تا پیش از این نیز بسیاری از کاربران کامپیوترهای مک با مشکلاتی مشابه مواجه شده بودند که طی آن اسپیکر مک بوک پروها به دلیل صدمات ناشی از پخش صدای خیلی زیاد دچار خرابی شده بود.

این خرابی باعث می‌شود تا اسپیکر دستگاه به صورت دائمی خراب شود و تنها راه برای تعمیر دستگاه تعویض اسپیکر آن خواهد بود. علاوه بر این، برخی از کاربران در زمان عرضه مک بوک پرو 2018 با مشکلاتی نرم افزاری مواجه شده بودند که در اسپیکر دستگاه خود با اعوجاج شدید مواجه می‌شدند که این مسئله هیچ ربطی به خرابی‌های اخیر ندارد. چرا که اپل در توسعه مک او اس جدید مشکلات مربوط به اعوجاج اسپیکرها را به صورت نرم افزاری برطرف کرده بود.

با وجود انتشار این گزارش‌ها، هنوز اپل و شرکت ادوبی هیچ ادعایی در زمینه تائید یا رد خرابی‌های ناشی از استفاده ناصحیح از ادوبی پریمیر پرو نکرده‌اند. با این حال پیش بینی‌ها حاکی از ان است که ادوبی در آینده نزدیک سطح صدای در حال پخش از روی اسپیکر مک بوک پروها را تغییر می‌دهد تا مشکلات یاد شده در دستگاه‌های جدیدتر ایجاد نشود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

تکلیف ما که نه دسترسی به اپل استور داریم نه ادوبی چی میشه؟از هر دو طرف تحریمیم! الان اسپیکر مکم خراب شده هیچ کاریشم نمیشه بکنم!

  Attachments
  1. parham

میتوانید دستگاه را به شرکت های گارانتی کننده معتبر در ایران یا اپل استورهای رسمی در خارج از کشور ارائه دهید.

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location