سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل مدت‌ها است که به خاطر مزاحمت پتنت ترول ها با مشکلات قانونی در زمینه توسعه فناوری‌های لازم در دستگاه‌های خود مواجه شده است و حالا این کمپانی تصمیم به ثبت شکایت علیه یکی از پتنت ترول ها کرده است.

در پرونده قانونی که در روز گذشته (ششم فوریه 2019) از طرف اپل ثبت شده است، این کمپانی شرکت ضمن شکایت از Fundamental Innovation Systems International (با ترجمه سیستم‌های بین‌المللی نوآوری‌های بنیادی) که به اختصار (FISI) نیز شناخته می‌شود از دادگاه کالیفرنیا درخواست کرده تا در مورد فعالیت اپل در زمینه تولید سیستم شارژ آیفون‌ها که مبتنی بر درگاه یو اس بی و لایتنینگ هستند نیز شفاف سازی کند.

اپل اعلام کرده که FISI تا پیش از این یک پتنت را در زمینه توسعه سیستم شارژ تلفن‌های هوشمند به ثبت رسانده است؛ اما هیچ فعالیت مهندسی در این زمینه انجام نداده است و تنها با دریافت پول از شرکت‌های گوناگون اقدام به فروش حق استفاده این پتنت‌ها کرده است.

تا پیش از این، FISI از کمپانی بلک برری نیز در زمینه ارائه سیستم‌های شارژ درخواست پول کرده بود که پس از خودداری بلک برری، این کمپانی اقدام به ثبت شکایت در دادگاه را کرده بود. اپل اعلام کرده که یکی از متصدیان FISI به تازگی با کارکنان اپل در زمینه استفاده از سیستم‌های شارژ آیفون و آیپدها صحبت کرده و از آن‌ها درخواست پرداخت پول کرده است.اپل با ثبت پرونده قانونی جدید تصمیم دارد تا شفافیت لازم را در زمینه استفاده از پتنت‌های شارژ آیفون‌ها را دریافت کند.

گفتنی است که پتنت ترول به شرکت‌هایی گفته می‌شود که هیچ فعالیت نوآورانه‌ای از خود ندارند و صرفاً با ثبت اختراعات مختلف به نام خودشان، اقدام به دریافت غرامت و پول از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری می‌کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location