سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اسپاتیفای تصمیم دارد تا با تصاحب سرویس‌های دیجیتالی فعال در زمینه پخش و عرضه پادکست‌ها بخش اجرای این محتوای دیجیتالی را در سرویس اختصاصی خودش بهینه کند.

این کمپانی تا به امروز دو شرکت مهم در زمینه توسعه و پخش پادکست‌ها را تصاحب کرده است و تصمیم دارد تا در آینده نزدیک به شیوه‌ای جدی‌تر در این زمینه فعالیت کند. تا به امروز، سرویس‌هایی نظیر گوگل پادکست، اپل پادکست، استیچر و ساوند کلاود توانایی بیشتری در زمینه پخش پادکست‌ها داشته‌اند. با این حال اسپاتیفای بیشتر تمرکز خود را روی پخش محتوای صوتی دیگر نظیر آهنگ‌ها گذاشته بود.

کاربران اسپاتیفای امروزه می‌توانند به صورت قانونی به آهنگ‌های مختلف دسترسی داشته باشند و از آن‌ها به صورت بهینه و سریع لذت ببرند. با این حال این سرویس دارای بخش ارائه پادکست‌های منسجم و قوی نبوده است و به همین دلیل توسعه دهندگان این سرویس تصمیم دارند تا تعداد پادکست‌های اختصاصی را در آن بهینه کنند.

دنیل ایک به عنوان مدیر عامل اجرایی اسپاتیفای نیز این مسئله را تائید کرده و اطلاعاتی در مورد روند عرضه پادکست‌ها در سرویس خود ارائه داده است. بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که اسپاتیفای تصمیم دارد تا در آینده نزدیک محتوای اختصاصی از نوع پادکست‌ها را به کاربران ارائه دهد. بر این اساس، می‌توان پیش بینی کرد که بسیاری از پادکست‌های مهم و پر مخاطب در آینده نزدیک بر پایه همین سرویس آماده عرضه در اسپاتیفای شوند.

گفتنی است که این تصمیم دنیل ایک ممکن است روی روند ارائه پادکست‌های اختصاصی به کاربران بخش پریموم اسپاتیفای تأثیر بیشتری داشته باشد و کاربران تنها در صورت خرید اکانت‌های خاص امکان دسترسی به آن‌ها را داشته باشند و کاربران بخش رایگان امکان اجرای این پادکست‌ها را نداشته باشند که این مسئله به افزایش تعداد کاربران پریمیوم این سرویس اضافه خواهد کرد و در آینده باعث افزایش میزان درآمد این سرویس خواهیم بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location