سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 سال 2017 بود که مینگ چی کو پس از معرفی و عرضه آیفون X از طرف اپل اعلام کرده که سیستم احراز هویت بیومتریک مبتنی بر تشخیص چهره به صورت سه بعدی که با عنوان فیس تایم شناخته شده است حداقل دو سال از سیستم‌های امنیتی دیگر در تلفن‌های هوشمند اندرویدی جلوتر است و به همین دلیل اپل می‌تواند در مدت زمان یاد شده به موفقیت تجاری قابل توجهی دست یابد.

اما حالا این پیش بینی به حقیقت پیوسته است و شرکت گوگل پس از دو سال از عرضه آیفون X با فیس آیدی تصمیم دارد تا سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره به صورت سه بعدی را آماده عرضه در دستگاه‌های هوشمند اندرویدی کند.

گوگل تصمیم دارد تا در توسعه اندروید Q از سیستم هوشمند سازی احراز هویت دستگاه‌ها استفاده کند. بر این اساس پیش بینی می‌شود تا در سال‌های آینده و مشخصاً پس از معرفی اندروید Q در جریان کنفرانس I/O امسال دستگاه‌های اندرویدی نیز با سیستم تشخیص چهره به صورت سه بعدی آماده عرضه شوند.

گوگل تصمیم دارد تا از همین حالا امکان استفاده از سنسورهای تشخیص سه بعدی چهره که با استفاده از لیزر کار می‌کنند را در نسخه جدید اندروید عرضه کند. البته با توجه به زمان دیر هنگام عرضه تلفن‌های هوشمند مبتنی بر نسخه‌های جدید سیستم عامل اندروید می‌توان پیش بینی کرد که تلفن‌های اندرویدی حتی تا سال آینده نیز با این سیستم امنیتی آماده عرضه به بازار نشوند.

علاوه بر این، شرکت مایکروسافت نیز ممکن است در آینده نزدیک از این سیستم امنیتی در دستگاه‌های ویندوزی استفاده کند. فیس آیدی تا به امروز به صورت اختصاصی در انحصار شرکت اپل بوده است و این کمپانی از آن در آیپد پرو نسل 3 و آیفون‌های 2017 به بعد استفاده کرده است که حالا قرار است توسط دیگر شرکت ها با نام های دیگر تجاری سازی شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location