سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 بررسی‌های جدید حاکی از آن است که شرکت اپل در زمینه فروش هوم پاد با چالش‌های زیادی مواجه شده است.

موسسه Crip در گزارش جدید خود در مورد اسپیکرهای هوشمند اعلام کرده که در سه ماهه پایانی سال 2018 میلادی نزدیک به 66 میلیون واحد اسپیکر هوشمند در آمریکا به فروش رسیده که تنها 3.96 درصد آن به شرکت اپل و هوم پاد مربوط بوده است.

CRIP اعلام کرده که این مسئله به طور مشخص به قیمت بالا و محدودیت‌های نرم افزاری اعمال شده در هوم پاد مربوط بوده است که باعث شده تا تعداد بسیاری از کاربران تمایلی به خرید این محصول نداشته باشند. در آمریکا نزدیک به 70 درصد افراد کار با اسپیکر هوشمند آمازون اکو را به دیگر محصولات مشابه ترجیح داده‌اند. علاوه بر این، گوگل هوم به عنوان مهم‌ترین رقیب آمازون اکو نزدیک به 24 درصد از سهم بازار ا در اختیار خود قرار داده است.

این اطلاعات در حالی منتشر شده است که شرکت اپل تا پیش از این تلاش کرده بود تا از طریق عرضه هوم پاد میزان مصرف سرویس‌های دیجیتالی خود را نیز افزایش دهد. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل هوم پاد را با قیمت بسیار پایین‌تر از هزینه ساختش آماده عرضه به بازار کرده است و به همین دلیل نمی‌توان به صورت دقیق از سودآوری این محصول برای اپل مطمئن بود.

با این حال اپل تلاش کرده تا با فروش هوم پاد و افزایش تمایل کاربران به خرید آن توجه آن‌ها را به خرید سرویس اپل موزیک تشویق کند که البته در پایان زمینه با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده است و به همین دلیل تجربه زیاد خوبی در زمینه تولید و عرضه هوم پاد در بازار جهانی نداشته است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

توروخدا از مک هم بذارید
هیچ سایتی نیست که آپدیتهای مک رو پوشش بده و بگه چی تغییر کرده؟ چه اتفاقاتی در آینده این سیستم میفته؟ کامپیوترهای مک الان کجان؟
لطفا از این دیوایس و سیستم عاملش بیشتر بنویسید.
همه چی که نشد آیفون!

  Attachments
  1. rassoul

دوست عزیز بخش خبری وبلاگ ان آی سی تمام خبرهای اپل را پوشش میدهد. اپل معمولا سه شنبه هر هفته نسخه جدید آی او اس و مک او اس را عرضه میکند که تمامی این خبرها در وبلاگ ان ای سی منتشر میشود.
علاوه بر این، باید به یاد داشته باشید که آپدیت های عمومی...

دوست عزیز بخش خبری وبلاگ ان آی سی تمام خبرهای اپل را پوشش میدهد. اپل معمولا سه شنبه هر هفته نسخه جدید آی او اس و مک او اس را عرضه میکند که تمامی این خبرها در وبلاگ ان ای سی منتشر میشود.
علاوه بر این، باید به یاد داشته باشید که آپدیت های عمومی معمولا هر دو ماه یک بار عرضه میشوند و باقی آپدیت ها به صورت بتا هستند که برای توسعه دهندگان عرضه میشوند
ضمنا تمام خبرها و آموزش های مربوط به مک در وبلاگ منتشر میشود

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location