سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 یکی از شهروندان کالیفرنیا به تازگی بابت عدم پشتیبانی از اکسسوری‌های متفرقه از اپل شکایت کرده است.

وی در متن شکایت خود اعلام کرده که اپل به صورت عمدی دستگاه‌هایش را به گونه‌ای برنامه نویسی کرده است که از تاریخ نوامبر 2016 استفاده از دستگاه‌های جانبی متفرقه با آن‌ها ممکن نباشد. کاربران بر این اساس بدون هیچ گونه اطلاع قبلی، امکان دسترسی کافی برای شارژ آیفون‌ها یا اتصال آن‌ها به کامپیوتر را از طریق کابل‌های متفرقه ندارند و این مسئله خلاف تعهدات شرکت اپل به حساب میاید.

مونیکا امرسون شاکی این پرونده است که اعلام کرده که در سال 2016 اقدام به خرید یک آیفون 7 کرده است. او تا اکتبر سال 2017 بدون هیچ مشکلی از کابل اصلی این محصول استفاده کرده بود تا اینکه کابل شارژ او خراب می‌شود و تصمیم به خرید یک لوازم جانبی دیگر می‌گیرد.

وی پس از اتصال یک کابل لایتنینگ متفرقه به آیفون خود متوجه یک پیام با مضمون This Accessory May Not Be Supported در تلفن هوشمند خود می‌شود و در نهایت به این موضوع پی می‌برد که اپل به صورت عمدی امکان دسترسی به لوازم جانبی متفرقه را مسدود کرده است و کاربران نمی‌توانند به ابزارهایی که توسط خود شرکت اپل تولید شده است دسترسی داشته باشند.

بر این اساس او از اپل بابت اقدام به مسدود سازی لوازم جانبی و پشتیبانی آن‌ها از دستگاه‌های اختصاصی خود شکایت کرده است و این کار را یک تجارت غیرمنصفانه و حتی کلاه برداری عنوان کرده است.

گفتنی است که با وجود انتشار اطلاعات مربوط به شکایت او از شرکت اپل، هنوز دادگاه هیچ نظری در این باره نداده است و وکلای اپل موظف هستند تا در دادگاه حاضر شده بود به این مسائل پاسخ دهند. اپل نیز هنوز در مورد این شکایت واکنشی نشان نداده است و بایت برای نتیجه این دادگاه منتظر باقی ماند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home