سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل در پتنت جدید خود توضیحاتی در مورد روند تولید و طراحی کیبورد مک بوک‌های جدید داده سات تا دیگر کاربران با مشکلاتی مربوط به طراحی کیبوردهای پروانه‌ای مواجه نباشند.

وب سایت اپل اینسایدر به تازگی اطلاعاتی در مرود یکی از پتنت‌های جدید شرکت اپل را منتشر کرده است که طی آن مشخص شده است که اپل تصمیم دارد تا در تولید و عرضه مک بوک‌های آیند از یک پنل شیشه‌ای استفاده کنند. این پنل شیشه‌ای بین کیبورد و برد مداری قرار می‌گیرد و باعث می‌شود تا با خطای کمتر دکمه‌ها ورودی انگشت کاربران را دریافت و به آن‌ها پاسخ دهند. این پنل شیشه‌ای پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به فشار دادن هر یک از ورودی‌هابا سرعت بسیار کم به حالت اولیه خود باز می‌گردد.

علاوه بر این پنل شیشه‌ای یاد شده باعث می‌شود تا طراحی پروانه‌ای کیبوردها دیگر با مشکلاتی نظیر ورود گرد و غبار در دستگاه‌ها مواجه نباشد. گفتنی است که تا پیش از این کاربران مک بوک‌های جدید به دلیل طراحی بد کیبورد مک بوک‌ها با مشکلات عجیبی مواجه می‌شدند.

این شکل که در مک بوک‌های 12 اینچی و مک بوک پروهای 2016 به بعد اعمال شده است باعث می‌شود تا پس از مدتی طولانی از استفاده این دستگاه‌ها با مشکلاتی در زمینه کارکرد دکمه کیبوردها مواجه شوند. این دکمه‌ها به راحتی گرد و غبار را در اطراف خود جای می‌دهند و پس از مدتی کارایی سابق خود را از دست خواهند داد. اپل در سال 2018 تلاش کرد تا با قرار دادن یک لایه سیلیکونی بین دکمه کیبوردها، بدون تغییر مکانیزم آن‌ها مشکلات مربوط به نفوذ گرد و غبار را کاهش دهد که البته همچنان کاربران از این موضوع رضایت نداشته‌اند.

اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک با توسعه این پنل شیشه‌ای مکانیزم کیبوردهای پروانه‌ای را تغییر دهد تا کیبوردها به صورت بهینه‌تر به کارهای خود ادامه دهند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location