سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل در تنظیمت و مقررات جدید خود تصمیم دارد تا تغییراتی را در مرورگر اینترنتی سافاری اعمال کند که طی آن برخی از قابلیت‌ها به صورت پیش‌فرض بسته می‌شود. این محدودیت‌ها به صورت مشخص باعث می‌شوند تا کاربران به صورت پیش‌فرض به محتوای مبتنی بر واقعیت افزوده و مجازی دسترسی نداشته باشند.

در تغییرات جدید شرکت اپل تصمیم گرفته تا امکان ردیابی و دریافت اطلاعات حرکتی را در مرورگر اختصاصی خود ببندند. کاربران در صورت باز کردن محتوای مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در تلفن‌های هوشمند، امکان ارسال اطلاعات مربوط به فعالیت‌های حرکتی را نخواهند داشت.

کاربران البته در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات به صورت دستی این اجازه را به وب سایت‌های مختلف ارائه دهند. این مسئله همچنین باعث می‌شود تا برخی وب سایت‌هایی که از داده‌های حرکتی آیفون‌ها و آیپدها استفاده می‌کنند نیز به صور پیش‌فرض توان ردیابی حرکات کاربران را نداشته باشند. بر این اساس برخی از وب سایت‌های مربوط به ردیابی حرکت‌های ورزشی نیز از بابت این محدودیت ممکن است با اختلالاتی جدی مواجه شوند.

کاربران از این پس بابت استفاده از وب سایت‌های مبتنی بر واقعیت افزوده و واقعیت مجازی باید به صورت دستی اقدام به باز کردن دسترسی‌های این وب سایت‌ها کنند که این مسئله علاوه بر افزایش امنیت آن‌ها دسترسی به سایت‌های مختلف را به صورت طولانی مدت می‌بندد.

البته با وجود این محدودیت، کاربران همچنان می‌توانند از طریق مرورگرهای اینترنتی دیگری که در آی او اس قابل نصب هستند نیز به این محتویات به صورت مستقیم دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً در زمان معرفی آی او اس 13 قابلیت‌های اختصاصی خود در زمینه واقعیت افزوده را به کاربران ارائه دهد و به همین دلیل نیز محدودیت ویژه‌ای را برای کاربران به وجود آورده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location