سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل در توسعه بتای جدید آی او اس 12.2 اقدام به عرضه تعدادی از انیموجی‌های جدید کرده است. در این انیموجی‌ها تصاویر زرافه، کوسه، گراز و جغد نیز به مجموعه قبلی اضافه شده است.

انیموجی‌های جدید همانند موارد سابق می‌توانند صورت کاربران را به صورت سه بعدی از طریق آیفون‌ها و آیپدهای جدید شناسایی کنند و بر آن اساس صورتک‌های خاص را با تغییرات اعمال شده در صورت روی نمایشگر نشان دهند. کاربران می‌توانند از طریق این انیموجی‌ها عکس‌ها و ویدیوهای مختلف را بسازند و در نهایت آن را برای کاربران دیگر به اشتراک بگذارند.

انیموجی‌ها اولین بار در جریان کنفرانس 12 سپتامبر 2017 و در کنار آیفون X آماده عرضه به بازار شدند. این ایموجی‌ها از طریق دوربین ترودپت، تصویر سه بعدی اسکن شده از صورت کاربران را روی صورت شخصیت‌های کارتونی می‌اندازد. اپل تا پیش از این یک بار در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2018 نیز تعدادی از انیموجی‌های بیشتر را به این مجموعه اضافه کرده بود.

انیموجی‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های کاربردی در بخش پیام رسان آیفون X و دستگاه‌های جدیدتر از آن است که با قابلیت‌های بسیار ویژه و منحصر به فرد ساخته شده است. تا به امروز، تنها دستگاه‌هایی که از انیموجی‌ها پشتیبانی می‌کنند، شامل آیفون X، XS، XS Max و XR به همراه آیپد پرو نسل 3 می‌شوند. این دستگاه‌ها به دلیل داشتن دوربین ترودپت می‌توانند صورتک‌های جدید را به صورت کارتونی و بر اساس تغییراتی که روی صورت کاربران اعمال شده است را روی تصاویر کارتونی ثبت کنند

اپل در معرفی انیموجی اعلام کرده که دوربین ترودپت به صورت هم‌زمان 50 عضله صورت را تشخیص می‌دهد و با ردیابی حرکات آن‌ها تصاویر کارتونی ویژه را به کاربران ارائه می‌دهد. بخش اصلی این 50 عضله شامل ابروها، گونه‌ها، چانه، چشم‌ها، آرواره، لب‌ها،زبان و دهان می‌شوند.

انیموجی‌های جدید به زودی و مشخصا همراه با نسخه عمومی آی او اس 12.2 آماده عرضه به کاربران خواهند شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location