سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 آی او اس 12.2 در مرحله توسعه و تست قرار دارد و حالا گزارش برخی از توسعه دهندگانی که آن را روی تلفن هوشمندشان نصب کرده‌اند، حاکی از آن است که این سیستم عامل ظاهراً دارای یک باگ عجیب است که باعث می‌شود تا نمایشگر آیفون 5G را نشان دهد.

برخی از کاربرانی که دومین بتای آی او اس 12.2 را روی آیفون خود نصب کرده‌اند با عبارت 5G E به جای عبارت 4G یا LTE مواجه شده‌اند. گفتنی است که این کاربران همگی از شبکه اپراتور همراه AT&T در آمریکا استفاده می‌کردند.

البته بسیاری از تحلیلگران این مسئله را به آی او اس 12.2 ربط نداده‌اند؛ چرا که تا پیش از این AT&T به منظور تست برخی از قابلیت‌های نسل پنجم شبکه همراه، عبارت 4G و LTE را به 5G E تغییر داده بود. بر این اساس به نظر می‌رسد که AT&T فرایند تست‌های نرم افزاری خود را به تلفن‌های هوشمند آیفون نیز ربط داده است.

بر این اساس، کاربرانی که در آمریکا از نسخه دوم بتای آی او اس 12.2 استفاده می‌کنند، ممکن است با عبارت 5G E مواجه شوند. البته لازم به یاد آوری است که نشان دادن این عبارت به منزله پشتیبانی آیفون‌های از شبکه نسل پنجم نیست، چرا که این تلفن‌های هوشمند از لحاظ سخت افزاری توان پشتیبانی از این فناوری را ندارند؛ در حقیقت AT&T صرفاً در حال تست برخی از قابلیت‌ها در تلفن‌های هوشمند جدید است.

اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک با همکاری اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی همراه نظیر AT&T و VERIZON اقدام به تولید و عرضه آیفون 5G به بازار کند. البته در مورد اینکه آیفون‌های 2019 مجهز به این قابلیت می‌شوند یا اپل یک سال دیگر برای عرضه این سیستم ارتباطی صبر می‌کند به صورت دقیق اطلاعاتی در دست نیست.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location