سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های جدید از شرکت اپل حاکی از آن است که یکی از کلیدی‌ترین توسعه دهندگان عینک واقعیت افزوده اپل از این شرکت جدا شده است.

بر اساس جدیدترین گزارش وب سایت Variety، یکی از توسعه دهنده کلیدی محصولات سخت افزاری مبتنی بر واقعیت افزوده در اپل با این شرکت قطع همکاری کرده است و تصمیمی برای کار در این کمپانی را ندارد. Avi Bar-Zeev که تا پیش از این توسعه و عرضه هلو لنز را برای شرکت مایکروسافت در کارنامه خود داشته است، از شرکت اپل جدا شده است.

بر اساس گزارش‌های پیشین، وی قرار بود روی پروژه توسعه عینک واقعیت افزوده اپل کار کند و آن را تا پیش از پایان یافتن سال 2020 آماده تجاری سازی و تولید از طرف کمپانی اپل کند. وب سایت یاد شده طی مصاحبه‌ای که با Bar-Zeev انجام داده اعلام کرده است که او در ماه ژانویه 2019 جایگاه خود را در تیم توسعه عینک واقعیت افزوده اپل کنار گذاشته است.

او که از سال 2016 به اپل پیوسته بود، تا پیش از این تجربه همکاری با شرکت مایکروسافت و گوگل را نیز در کارنامه خود داشته است و در زمینه توسعه محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده با این کمپانی‌ها همکاری کرده بود. او همچنین پروفایل وب سایت لینکداین خود را تغییر داده است و به صورت رسمی جدایی خود را اعلام کرده است؛ با اینحال هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد دلیل جدایی او از اپل در دست نیست.

شرکت اپل از سال 2016 به صورت جدی در زمینه توسعه محصولات مبتنی بر واقعیت افزوده تلاش کرده است و نهایتاً در سال 2017 اولین محصولات نرم افزاری خود را در آی او اس 11 آماده عرضه کرد. این کمپانی تصمیم دارد تا در سال 2020 یک عینک هوشمند را با قابلیت پشتیبانی از فناوری‌های مبتنی بر واقعیت افزوده و امکان اتصال به تلفن‌های هوشمند آیفون توسعه و آماده عرضه به بازار کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location