سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم گرفته تا آیفون X ریفربیشد را به فروش برساند. بر این اساس، وب سایت رسمی فروشگاه آنلاین اپل آیفون X ریفربیشد را با قیمت 256 گیگابایت آماده عرضه کرده است.

اپل همانند دیگر شرکت‌های تولید کننده محصولات الکترونیکی، پس از گذشت مدتی از زمان عرضه نسخه اصلی محصولات خود، اقدام به عرضه مدل‌های ریفربیشد این محصولات به بازار می‌کند. محصولات ریفربیشد شرکت اپل در حین تولید و عرضه با مشکلات مختلفی مواجه می‌شوند که برای تعمیر به کارخانه یا مراکز تعمیراتی شرکت اپل باز می‌گردند. این محصولات پس از انجام فرایند تعمیراتی و رفع عیب به چرخه فروش باز خواهند گشت.

اپل برای فروش این محصولات، قیمت پایین‌تری را نسبت به قیمت اصلی محصول در نظر می‌گیرد. این محصولات از لحاظ سلامت و کارکرد از طرف اپل تائید شده‌اند و این کمپانی این مسئله را در وب سایت رسمی خود تائید کرده است.

بر این اساس، مشخص شده است که اپل با فروش آیفون X ریفربیشد شده قیمتی معادل بیست دلار گران‌تر از آیفون XR را در نظر گرفته است. آیفون XR به صورت پیش‌فرض در بازار جهانی با قیمت 749 دلار به فروش می‌رسد و نسخه ریفربیشد شده آیفون X که دارای نمایشگر اولد، دوربین دوگانه و پشتیبانی از سیستم تاچ سه بعدی است، 20 دلار گران‌تر آماده عرضه به بازار شده است.

گفتنی است که محصولات ریفربیشد در تعدادی محدود از طریق وب سایت رسمی شرکت اپل آماده عرضه به بازار شده است. ضمناً فروشگاه اینترنتی رسمی اپل به برخی از کشورها نظیر ایران خدمات ارائه نمی‌دهد. به همین دلیل ممکن است نسخه‌های ریفربیشد اصلی آیفون X فعلاً در بازار ایران آماده عرضه نشود.

توصیه می‌شود تا پیش از خرید هر یک از محصولات شرکت اپل از صحت وجود محصولات در وب سایت Check Coverage اطلاعات کامل در مورد محصول مورد نظر را کسب کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location