سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 سپتامبر سال 2018 میلادی بود که شرکت اپل از اپل واچ سری 4 با قابلیت تشخیص سقوط رونمایی کرد. این قابلیت به افرادی که از اپل واچ‌های جدید استفاده می‌کند این امکان را می‌داد تا به صورت خودکار در صورت سقوط‌های ناگهانی موقعیت مکانی خود را به مرکز فوریت‌های امدادی بفرستند و پزشک‌ها و آتش نشانی را از این مسئله آگاه کنند.

بر این اساس، مشخص شده است که یک مرد 67 ساله در نروژ به خاطر استفاده از اپل واچ سری 4 از مرگ نجات پیدا کرده است. گزارش مرکز فوریت‌های پزشکی نروژ حاکی از آن است که روز گذشته در حمام خانه‌اش سقوط می‌کند و به همین دلیل اپل واچ او درخواست کمک را به صورت خودکار برای مرکز فوریتی می‌فرستد.

در لحظه سقوط اپل واچ از کاربر سؤال می‌پرسد که آیا حال آن‌ها خوب است یا نیاز به کمک دارند. در صورت عدم دریافت پاسخ، اپل واچ در کمتر از یک دقیقه با مرکز فوریت‌های پزشکی تماس می‌گیرد و موقعیت مکانی کاربر را به آن‌ها ارسال می‌کند.

این رویداد در نهایت باعث شد تا جان این مرد 67 ساله نجات پیدا کند و فوریت‌های پزشکی در مدت زمان کوتاهی به محصل سانحه مراجعه کرده و اقدامات اولیه برای نجات او را انجام دهد.

این در حالی است که شرکت اپل اعلام کرده که اپل واچ یک ابزار پزشکی کاملاً مطمئن نیست و به همین دلیل ممکن است این دستگاه اشتباه‌های غیرقابل جبرانی داشته باشد و نمی‌توان به طور کامل از لحاظ پزشکی به آن اعتماد داشت. اپل البته تلاش کرده تا این ساعت هوشمند را بر پایه دستورالعمل‌های سازمان‌های پزشکی آماده عرضه کند. بر این اساس قابلیت ECG در اپل واچ سری 4 تا به امروز توانسته تأییدیه FDA را دریافت کند و به کاربران مختلف قابلیت ثبت نوار قلب را ارائه دهد تا سلامت کاربران به صورت بهینه‌تر تضمین شودو.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location