سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 دومین ماه از سال 2019 شروع شده است و حالا تعداد زیادی از شایعات در مورد تلاش اپل برای تولید و عرضه محصولات جدید در نیمه اول سال منتشر شده است.

اپل تصمیم دارد تا کنفرانسی را بین اسفند 1397 تا فروردین 1398 برگزار کند که در حقیقت اولین رویداد این کمپانی در سال جدید میلادی به حساب خواهد آمد. اوایل امسال، اپل در جریان کنفرانس هفتم فروردین از آیپد نسل ششم با قابلیت پشتیبانی از اپل پنسل رونمایی کرده بود.

اما حالا پیش بینی‌ها حاکی از آن است که اولین کنفرانس اپل در سال 2019 میلادی سروصدای بیشتری به همراه خواهد داشت و اپل دست پر این رویداد را برگزار خواهد کرد. اولین کنفرانس این کمپانی در سال جدید دیگر محدود به یک مدل از آیپد نخواهد بود و این کمپانی تصمیم دارد تا تعداد بیشتری از محصولات سخت افزاری خود را رونمایی کند. در ادامه برخی از محصولاتی که پیش بینی می‌شود در جریان رویداد امسال آماده معرفی و عرضه به بازار شوند را عنوان خواهیم کرد:

  • 1.آیپد نسل هفتم: اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در جریان رویداد فروردین امسال آیپد نسل هفتم را با پشتیبانی از اسمارت کیبورد آماده عرضه کند. بر این اساس، فاصله میان آیپد پرو با آیپدهای عادی کم رنگ‌تر می‌شود.
  • 2.آیپد مینی نسل 5: آیپد مینی نسل 5 شایعات زیادی را از اول سال جاری میلادی به خود اختصاص داده است و به همین دلیل می‌توان پیش بینی کرد که این محصول نیز همانند آیپد نسل 7 با پشتیبانی از اسمارت کیبورد و اپل پنسل آماده عرضه به بازار شود.
  • 3.آیپاد تاچ نسل 7: آیپاد تاچ نسل 7 احتمالاً با قابلیت‌های سخت افزاری بهتر و همچنین پشتیبانی از سیستم احراز هویت فیس آیدی آماده عرضه به بازار می‌شوند.
  • 4.ایرپاد نسل 2: ایرپاد 2 به احتمال زیاد دارای سیستم شارژ بی‌سیم خواهد بود و می‌تواند به‌صورت لحظه‌ای سیری را انجام کارهای مختلف کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location