سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

اواسط سال گذشته میلادی بود که اپل تبدیل به اولین شرکت یک تریلیون دلاری آمریکا شد که دوام زیادی نداشت و در طول چند ماه ارزش این کمپانی تقریباً نصف شد؛ اما حالا تحلیلگران بر این باور هستند که ارزش این کمپانی برای بار دیگر به جایگاه اصلی خودش باز خواهد گشت.

اپل پس از معرفی آیفون‌های 2018 و مشخصاً پس از مشخص شدن کاهش میزان فروش این محصولات در بازار جهانی با تجربه تلخی مواجه شد و نزدیک به 450 میلیارد دلار از سهام خود را از دست داد. این مسئله روی فرایند کاری شرکت اپل تأثیر قابل توجهی گذاشت و اپل تصمیم گرفت تا قیمت آیفون‌ها را به منظور افزایش میزان فروش آن‌ها در برخی از کشورها تا حدودی کاهش دهد.

اما حالا موسسه تحلیلیاقتصادی مورگان استنلی اعلام کرده که شرکت اپل می‌تواند در مدت زمانی کوتاه و نهایتاً تا پیش از پایان یافتن سال 2019 میلادی برای بار دیگر ارزش خود را به بیش از یک تریلیون دلار برساند. این موسسه اعلام کرده که اپل می‌تواند با اتخاذ سیاست‌های درست در زمینه عرضه محتوای رسانه‌ای برای بار دیگر به صدر جدول شرکت‌های بزرگ و باارزش دنیا بازگردد.

اپل از همین حالا با تصاحب سرویس تکسچر اقدام به عرضه مجله‌های اینترنتی به کاربران کرده است. در این میان مشخص شده است که از اواسط آوریل سال جاری میلادی تصمیم دارد تا سرویس پخش محتوای ویدیویی خود را نیز راه اندازی کند تا کاربراندستگاه‌هایی نظیر اپل تی وی بتوانند به صورت انحصاری به محتوای تولید شده توسط شرکت اپل دسترسی داشته باشند.

مورگان استنلی اعلام کرده که اپل در صورت اتخاذ سیاست‌های صحیح در زمینه قیمت گذاری و ارائه باندل‌های تشویقی به کاربران برای بار دیگر می‌تواند درآمد زایی بسیار بالایی داشته باشد و از آن طریق به درآمد موفقیت آمیز و قابل توجه سابق خود دست پیدا کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location