سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

دو روز پیش بود که شرکت اپل طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از طریق آپدیت‌های جدید ای او اس، باگ امنیتی فیس تایم را برطرف می‌کند.

اما حالا مشخص شده است که اپل در زمینه عرضه این به روز رسانی با چالش‌های بیشتری مواجه شده است و به همین دلیل این به روز رسانی را با تأخیر قابل توجهی آماده عرضه میان کاربران می‌کند. اپل معمولاً سه شنبه تا پنجشنبه هر هفته نسخه جدید آی او اس را از نسخه‌های عمومی گرفته تا نسخه‌های بتا آماده عرضه به کاربران می‌کند.

این در حالی است که گزارش جدید وب سایت macrumors حاکی از آن است که اپل آپدیت جدید آی او اس را تا هفته آینده به تعویق می‌اندازد و برای یک هفته دیگر کاربران به تماس گروهی فیس تام دسترسینخواهند داشت. روز دوشنبه هفته گذشته شرکت اپل متوجه یک باگ امنیتی بزرگ در بخش تماس‌های گروهی فیس تایم شد که باعث نشان دادن محتوای دوربین و میکروفن آیفون و آیپد بدون درخواست آن‌ها به طرف دیگر تماس می‌شد.

اپل در نهایت تصمیم گرفت تا به صورت موقت این قابلیت را از سیستم عامل آی او اس حذف کند و دسترسی کاربران به این سرویس مسدود شد. تا پیش از این نیز تماس گروهی فیس تایم به دلیل مسائل مربوط به ضعف سرورهای شرکت اپل با اختلال‌های ویژه‌ای همراه شده بود که در نهایت منجر به تأخیر در عرضه این قابلیت به صورت عمومی شد.

اما حالا شرکت اپل با یک مشکل دیگر در زمینه ارائه امکان برقراری تماس تصویری به صورت گروهی مواجه شده است که به نظر می‌رسد هنوز این کمپانی توان رفع این مشکل را نداشته است. اپل احتمالاً تا هفته آینده با عرضه به روز رسانی جدید آی او اس این قابلیت را به کاربران به صورت عمومی برمی‌گرداند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location