سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت نینتندو تصمیم دارد تا به‌منظور افزایش میزان فروش محصولات خود، نسخه‌ای ارزان قیمت‌تر از کنسول بازی نینتندو را آماده عرضه به بازار کند.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط موسسه خبری Nikkei شرکت نینتندو از همین حالا فرایند تولید این کنسول ارزان قیمت را با تمرکز ویژه و تحت عنوان Nintendo Everything آغاز کرده است. نینتندو اوری تینگ قرار است در اوایل سال 2019 میلادی به عنوان نسخه ارزان‌تر و کوچک‌تر کنسول نسل هشتمی نینتندو سوئیچ آماده عرضه به بازار شود. این کنسول ممکن است تمرکز بیشتری روی اجرای بازی‌های کلاسیک داشته باشد و بازی‌های نینتندو وی و نینتندو وی یو را نیز در خود اجرا کند.

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که نینتندو با توسعه و عرضه این کنسول بازی تصمیم دارد تا با شرکت اپل و آیپاد تاچ نسل هفتم منتشر شده توسط این کمپانی رقابت کند. بررسی‌ها حاکی از آن است که اپل در آینده نزدیک تصمیم دارد تا آیپاد تاچ نسل هفت را به عنوان یک کنسول بازی همراه آماده تولید و عرضه کند.

بر این اساس نینتندو تصمیم دارد تا در آینده نزدیک با تولید و عرضه نسخه کنسول همراه جدید خود را آماده عرضه به بازار کند. شرکت نینتندو همچنین تا پیش از این با توسعه و عرضه نسخه بازسازی شده کنسول NES تجربه خوبی در زمینه عرضه کنسول‌های مبتنی بر بازی‌های کلاسیک داشت و به همین دلیل تصمیم نینتندو برای عرضه نسخه جدیدی از کنسول‌های بازی می‌تواند به تمایل کاربران در زمینهخرید کنسول‌های بیشتر از کمپانی نینتندو بی افزاید.

گفتنی است که نینتندو تا پیش از این رکورد بیشتری فروش کنسول‌های بازی را با نینتندو سویچ در کارنامه خود داشته است و کنسول جدید می‌تواند به پایداری این شرکت در این عنوان کمک قابل توجهی کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location