سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

 بر اساس گزارش‌های منتشر شده از تیم توسعه فناوری‌های نرم افزاری و مبتنی بر هوش مصنوعی شرکت اپل، Bill Stasior از سمت خود به عنوان مدیر بخش توسعه سیری کناره گیری کرده است و بخش توسعه این دستیار دیجیتالی بدون مدیر اصلی در حال ادامه فعالیت است.

Bill Stasior در سال 2012 از شرکت آمازون جدا شد تا به عنوان مدیر بخش توسعه سیری در اپل دست به کار شود. وی تا آوریل سال گذشته بدون هیچ مشکلی با شرکت اپل همکاری می‌کرد تا اینکه اپل John Giannandrea مدیر بخش توسعه فناوری‌های مبتنی بر یاد گیری ماشینی را استخدام کرد.

وب سایت The Information در گزارش جدید خود اعلام کرده که اختلاف نظر این دو مدیر اپل درزمینهٔ نحوه توسعه دستیار دیجیتالی سیری باعث شده تا مدیر بخش این دستیار هوشمند از فعالیت خود کنار بکشد. اپل اعلام کرده Bill Stasior در بخش دیگری از شرکت اپل مشغول به کار شده است و دیگر به عنوان مدیر بخش توسعه دستیار دیجیتالی سیری فعالیت می‌کند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که دستیار دیجیتالی سیری به دلیل محدودیت‌های نرم افزاری اخیر با مشکلات زیادی مواجه شده است و مدیران و سهام داران این شرکت تمایلی به ادامه روند توسعه آن را به شکل کنونی ندارند. مدیران اپل تصمیم دارند تا در آینده نزدیک تغییرات بسیار زیادی را در تیم توسعه سیری اعمال کنند تا از آن طریق قابلیت‌های بهینه‌تر و بهتری در این سرویس نرم افزاری ارائه شود و کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از این دستیار هوشمند استفاده کنند.

اپل از همین حالا تصمیم گرفته تا ترکیب تیم توسعه تکنیک‌های مبتنی بر هوش مصنوعی خود را تغییر دهد تا از آن طریق کیفیت سرویس سیری بهینه‌تر و بهتر شود. بر این اساس پیش بینی می‌شود که در آینده نزدیک قابلیت‌های بهتری در سرویس هوشمند سیری ارائه شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location