سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

از هفته گذشته موج بزرگی از شایعات مربوط به آی او اس 13 در حال انتشار است که اکثریت آن‌ها به قابلیت پشتیبانی از حالت تاریک در سیستم عامل آیفون‌ها و آیپدها تأکید دارند.

بر اساس برخی از گزارش‌های منتشر شده اپل از همین حالا فرایند توسعه آی او اس 13 را کلید زده است تا نسخه‌های ابتدایی آن را به صورت بتا در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. اپل معمولاً طبق رسم هر ساله خود در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان که در تابستان برگزار می‌شود از سیستم عامل‌های جدید خود رونمایی می‌کند و پس از آن اقدام به عرضه و آماده سازی نسخه‌های بتا به توسعه دهندگانی می‌کند که اکانت 99 دلاری اپل را خریداری کرده باشند.

بر این اساس مشخص شده است که اپل از همین حالا فرایند توسعه نسخه‌های اولیه این سیستم عامل را شروع کرده است تا برای چند ماه آینده این سیستم عامل برای استفاده توسعه دهندگان و تست قابلیت‌های مختلف آن آماده باشد. اپل پس از معرفی هر یک از آیفون‌های جدید در پاییز هر سال نسخه جدید آی او اس را نیز به کاربران به صورت عمومی عرضه می‌کند تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

پیش بینی‌ها حاکی از آن است که آی او اس 13 همانند مک او اس موهاوای تا پاییز سال آینده باقابلیت فعال سازی حالت تاریک در رابط کاربری به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.اپل احتمالا به‌منظور کاهش میزان مصرف باتری و همچنین استفاده آسان‌تر از تلفن‌های هوشمند آیفون در ساعات شب اقدام به ارائه چنین قابلیتی به کاربران می‌کند تا از آن طریق کاربران بتوانند رابط کاربری دستگاه‌های همراه خود را تغییر داده و از آن‌ها به صورت سریع‌تر و بهینه‌تر استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location