سبد خرید خالی‌ست.
ok

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های منتشر شده از طرف کاربران دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس 11 حاکی از آن است که دسترسی این نسخه از سیستم عامل همراه شرکت اپل به اپ استور متوقف شده است.

بسیاری از کاربران در شبکه اجتماعی توییتر این مسئله را تائید کرده‌اند که در دستگاه‌های مبتنی آی او اس 11 آن‌ها دیگر امکان دسترسی به اپ استور و دانلود یا آپدیت اپلیکیشن‌ها را ندارد. برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل به صورت عمدی این دسترسی را روی کاربران بسته است. از آنجایی که بسیاری از دستگاه‌های جیلبریک شده امکان دسترسی به آی او اس 12 را فعلاً ندارند، پیش بینی آن می‌شود که اپل تنها دسترسی اپ استور را برای آن دسته از کاربرانی بسته است که دستگاه خود را جیلبریک کرده‌اند.

تمامی دستگاه‌های قابل پشتیبانی از آی او اس 11 می‌توانند به آی او اس 12 نیز ارتقا پیدا کنند؛ با این حال یکی از اصلی‌ترین دلایل برای عدم نصب نسخه جدید استفاده از سیستم عامل جیلبریک شده است و به همین دلیل اپل این محدودیت را برای کاربران در نظر گرفته است.

علاوه بر این، شرکت اپل هنوز هیچ ادعایی در این زمینه نکرده است و هنوز معلوم نیست که این کمپانی به چه دلیلی دسترسی به اپ استور را برای کاربران آی او اس 11 بسته است. با این حال توصیه می‌شود تا کاربران با نصب آی او اس 12 این محدودیت را برطرف کنند. البته باید در نظر داشت که پس از ارتقای سیستم عامل دستگاه‌های همراه اپل به دلیل تغییر فریم ویر ممکن است دیگر امکان داون گرید به نسخه‌های پیشین وجود نداشته باشد.

اپل همچنین ممکن است برای مجبور کردن کاربران به ارتقای سیستم عامل دستگاه‌ها دست به انجام این کار زده باشد با این حال هنوز احتمال عمدی نبودن این محدودیت از طرف اپل وجود دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

همه برنامه های گوشیم پشت هم ارور میده چیکار باید انجام داد

  Attachments
  1. سمیه سادات سید صادق
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location