سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

جک دورسی به عنوان هم بنیان گذار و مؤسس شبکه اجتماعی توییتر به تازگی طی مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که در آینده نزدیک کاربران توییتر امکان ویرایش توییت‌های ارسالی را خواهند داشت و از آن طریق می‌توانند محتوای ارسالی را تغییر دهند.

وی در مصاحبه با Joe Rogan اعلام کرده که امکان ویرایش توییت‌ها به صورت محدود برای کاربران عرضه خواهد شد. این مسئله به آن معنا است که کاربران حتی در صورت تغییر توییت‌های ارسالی، نمی‌توانند توییت‌های اصلی را تغییر دهند و نسخه اورجینال آن‌ها همچنان قابل مشاهده خواهد بود. بر این اساس کاربران تنها در صورتی می‌توانند توییت‌های قبلی را ویرایش کنند که همانند گذشته آن‌ها را پاک کرده و نسخه توییت جدیدی را ارسال کنند.

ویرایش توییت‌های ارسالی یکی از پر درخواست‌ترین قابلیت‌هایی است که کاربران این شبکه اجتماعی مدت‌ها تقاضای ارائه آن را به مدیران این شرکت ارائه داده‌اند. با این حال جک دورسی اعلام کرده که این قابلیت به دلیل سیاست‌های اصلی توییتربه‌طور کامل در اختیار کاربران قرار نمی‌گیرد و تنها در صورتی کاربران می‌توانند توییت‌ها را ویرایش کنند که نسخه اصلی آن‌ها قابل ویرایش باشند.

جک دورسی البته هیچ اطلاعاتی در مورد زمان ارائه این قابلیت به کاربران نداده است و به همین دلیل هیچ زمان مشخصی برای ارائه این قابلیت به کاربران در دست نیست.

توییتر در چند سال گذشته بسیاری از سیاست‌های خود را به صورت مشروط حذف کرده بود. یکی از مهم‌ترین آن‌ها امکان ارسال توییت‌ها با طول بیش از 140 کاراکتر بود که به 280 کاراکتر افزایش پیدا کرد. البته ارسال توییت‌های طولانی با متن بیش از 140 کاراکتر باعث می‌شود تا بخشی از توییت‌ها در صفحه اصلی نمایش داده نشود و کاربران تنها در صورت کلیک کردن روی توییت اصلی بتوانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. به طور کل توییتر همچنان روی سیاست‌های اصلی خودش پافشاری می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location