سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل ممکن است در آینده نزدیک حذف فیس بوک از اپ استور را در دستور کار خود قرار دهد.

مشکلات پیش آمده برای شبکه اجتماعی فیس بوک اعتراف این کمپانی درزمینهٔ جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران برای نمایش هوشمندانه تبلیغات باعث شده تا بسیاری از کمپانی‌ها و تحلیلگران مسائل امنیتی به کاربران توصیه کنند تا اکانت فیس بوک خود را پاک کنند و دیگر به این شبکه اجتماعی باز نگردند.

در این میان مشخص شده است که اپل ممکن است در آینده به خاطر حذف حریم خصوصی کاربران خودش فیس بوک را از اپ استور حذف کند و به کاربران امکان نصب اپلیکیشن این سرویس را ندهد. با این حال تحلیلگران مسائل امنیتی ادعا کرده‌اند که اپل با انجام این کار در حقیقت مسکنی ضعیف را به یک درد بزرگ تزریق کرده است.

اپل از همین حالا مجوز فعالیت اپلیکیشن‌های جانبی مربوط به کسب و کارهای مرتبط با فیس بوک را مسدود کرده است و توسعه دهندگان و شرکت‌های بزرگ تجاری امکان دسترسی به این سرویس‌ها را ندارند. با این حال کاربران حتی در صورت حذف فیس بوک از اپ استور نیز می‌توانند از طریق نسخه وب و مرورگر اینترنتی به این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کنند.

بسیاری از تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که اپلیکیشن فیس بوک در هر لحظه اطلاعات زیادی رز کاربران را به سرورهای نامشخص می‌فرستد و با تحلیل و داده کاوی آن‌ها به کاربران تبلیغات هوشمندانه نشان می‌دهد.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که فیس بوک با انجام این کار در حقیقت اقدام به نقض خریم خصوصی کاربران کرده است و این مسئله به طور مشخص باعث می‌شود تا کاربران دیگر تمایل زیادی برای دسترسی به سرویس دیجیتالی فیس بوک نداشته باشند. با این وجود پیام رسان فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ همچنان تحت امتیاز شرکت فیس بوک است و می‌تواند برای استفاده‌های تبلیغاتی مناسب باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

اگه اینطوری بشه خیلی بد میشه من آیفون دارم اگه فیسبوک پاک بشه به فنا رفتیم???

  Attachments
  1. Ali Reza

این مسئله در حد احتمال هست. البته اگر هم حذف بشود کاربران از طریق مرورگر به فیس بوک دسترسی خواهند داشت.
با این حال نباید فراموش کرد که درگیری دو شرکت اپل و فیسبوک در ماه های گذشته زیاد شده است

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location