سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل در بیانیه‌ای جداگانه اقدام به عذرخواهی از کاربران بابت مشکلات امنیتی مربوط به تماس تصویری فیس تایم کرده است.

در این بیانیه که به صورت ایمیل برای کاربرانی که حداقل یک بار از فیس تایم گروهی استفاده کرده‌اند منتشر شده است، اپل اعلام کرده که این مشکل را حل کرده است و سرورهای اپل از این پس با امنیت بیشتری پاسخگوی تماس‌های تصویری و گروهی کاربران به صورت کاملاً ایمن خواهند بود.

شرکت اپل همچنین از یکی از کاربرانی که این مسئله را برای اولین بار گزارش کرده بود تشکر کرده است و اعلام کرده که این مشکل طی آپدیت امنیتی که نهایتاً تا پایان هفته جاری عرضه می‌شود، رفع خواهد شد و کاربران می‌توانند پس از آن از دستگاه‌های خود به صورت کاملاً ایمن استفاده کنند.

اپل اعلام کرده که از این پس تلاش می‌کند تا با فعال کردن تیم مهندسی خود، از جزئیات امنیتی تک‌تک سرویس‌ها به صورت مشخص آگاه شود و مشکلات احتمالی در سرویس‌های نرم افزاری را پیش از عرضه محصولات و آپدیت‌ها به کاربران رفع کند تا مصرف کنندگان نهایی با نهایت امنیت بتوانند به فعالیت خود برای استفاده از دستگاه‌ها ادامه دهند.

تا پیش از این و مشخصاً هفته گذشته یکی از سخنگویان شرکت اپل طی مصاحبه خود با یکی از خبرگزاری‌های مطرح در دنیای فناوری از کاربران بابت بروز این مشکل امنیتی عذرخواهی کرده بود و اعلام کرده بود که این مشکل به‌زودی برطرف می‌شود تا کاربران به صورت بهینه‌تر بتوانند از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس استفاده کنند.

باگ امنیتی در تماس تصویری و گروهی فیس تایم باعث می‌شود تا پیش از برداشتن تماس‌های گروهی، محتوای میکروفون و دوربین سلفی از طریق دستگاه‌ها به‌طرف دیگر تماس ارسال شود. این مسئله باعث شد تا اپل تا عرضه آپدیت نرم افزاری بعدی امکان برقراری تماس‌های گروهی را ببندد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location