سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی اقدام به مسدود کردن تمامی سرویس‌های داخلی گوگل کرده است و کاربران و توسعه دهندگان فعلاً به این سرویس‌ها دسترسی نخواهند داشت.

اپل مجوز تجاری گوگل را به دلیل عدم شفافیت فعالیت‌های سرویس‌ها بسته است. بر این اساس، نسخه‌های منتشر نشده اپلیکیشن‌های گوگل، نظیر گوگل مپس، هنگ آوت، جیمیل و دیگر سرویس‌های این شرکت امکان نصب روی دستگاه توسعه دهندگان را ندارد.

تا پیش از این، شرکت اپل محدودیت‌هایی برای اپلیکیشن‌های توسعه داده شده توسط فیس بوک نیز اعلام کرده بود و حالا گوگل نیز به مجموعه محدودیت‌های شرکت اپل اضافه شده است. شرکت گوگل همانند فیس بوک، از مجوزهای تجاری برای ارائه اپلیکیشن‌های مورد نیاز به کارکنان شرکت‌ها استفاده می‌کند که با عنوان Screenwise Meter شناخته می‌شود.

این اپلیکیشن، با هدف جمع آوری اطلاعات مربوط به استفاده کارکنان یک شرکت از تلفن‌های هوشمند توسعه داده شده است و می‌تواند جزئیاتی نظیر اینکه یک کاربر تا چه میزان در یک سایت بافی می‌ماند و چه حجمی را از شبکه دانلود می‌کند را در خود ذخیره می‌کند. اپل تا پیش از این اپلیکیشن یاد شده را از اپ ساتور خارج کرده بود و گوگل از کاربران درخواست کرده بود تا آن را از طریق وب سایت و با مجوزهای تجاری دانلود و نصب کنند. اما حالا شرکت اپل تمامی مجوزهای تجاری این اپلیکیشن را نیز مسدود کرده است.

اپل اعلام کرده که جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران آیفون‌ها و آیپدها و دیگر محصولات این شرکت ممنوع است و خط قرمز اپ استور و دستورالعمل شرکت اپل به حساب میاید و در صورت مشاهده تخلف با توسعه دهندگان به شدت برخورد می‌کند. همین مسئله دلیل اصلی لغو مجوزهای اپلیکیشن‌های شرکت گوگل و فیس بوک به حساب میاید.

خبرگزاری بلومبرگ البته اعلام کرده که گوگل در حال رایزنی با شرکت اپل است تا از آن طریق مشکل ایجاد شده را برطرف کند. وب سایت TechCrunch نیز چند ساعت پس از انتشار این خبر اعلام کرد که اپل به صورت مشروط این مجوزها را به حالت اولیه بازگردانده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location