سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 یکی از مهم‌ترین سؤال‌های مطرح شده در مورد عرضه آی او اس 13 مربوط به پشتیبانی از آیفون 5 اس می‌شود و کاربران این تلفن هوشمند می‌خواهند بدانند که اپل پشتیبانی نرم افزاری از دستگاه‌های آن‌ها را برای یک سال دیگر ادامه می‌دهد یا آیفون 5 اس به مجموعه دستگاه‌های قدیمی اپل خواهد پیوست.

اپل در سپتامبر 2013 از آیفون 5 اس رونمایی کرد و تا آی او اس 12 یعنی سال 2018 از آن پشتیبانی کرد. این مسئله باعث شده تا آیفون 5 اس طولانی‌ترین پشتیبانی نرم افزاری را از طرف شرکت اپل داشته باشد و کاربران این تلفن هوشمند نزدیک به 5 سال آپدیت‌های نرم افزاری این محصول را دریافت کنند.

در این میان، بررسی‌های انجام شده توسط موسسه تحلیلی The Verifier حاکی از آن است که اپل به‌احتمال زیاد پشتیبانی نرم افزاری از این محصول را در آی او اس 13 قطع می‌کند. بر این اساس آیفون 5 اس نهایتاً تا سال 2018 و مشخصاً آی او اس 12 آپدیت‌های نرم افزاری را دریافت کرده است و اپل دیگر تمایلی به پشتیبانی از این محصول ندارد.

علاوه بر آیفون 5 اس، The Verifier اعلام کرده که اپل پشتیبانی از آیفون‌های 2014 را نیز قطع خواهد کرد و بر این اساس، آیفون 6، 6 پلاس و آیفون اس ای امکان دریافت آی او اس 13 را نخواهند داشت.

آیفون 5 اس و آیفون اس ای تنها گوشی‌های اپل با سایز نمایشگر 4 اینچ بودند و به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که با قطع پشتیبانی نرم افزاری از این محصولات، اپل در سال جدید نسخه جدیدی از گوشی‌های 4 اینچی خود را آماده عرضه به بازار می‌کند. بر این اساس، آیفون اس ای 2 به‌احتمال زیاد در سال 2019 آماده عرضه به بازار می‌شود تا توجه طرفداران گوشی‌های خوش دست و کوچک را جلب کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location