سبد خرید خالی‌ست.
4

خرید آیفون اپل

برخی از کاربران ایکس باکس به تازگی با مشکل سیاه شدن صفحه نمایش این کنسول مواجه شده‌اند که این مسئله واکنش شرکت مایکروسافت به عنوان توسعه دهنده این کنسول‌های بازی را در بر داشته است.

شرکت مایکروسافت اعلام کرده که این مشکل به یک اپیدمی تبدیل شده است و تعداد زیادی از کاربران پس از روشن کردن و کار با ایکس باکس‌های خود با مشکلات جدی مواجه شده‌اند و به هیچ وجه امکان استفاده از دستگاه‌های خود را ندارند.

مایکروسافت اعلام کرده که این مشکل به صورت مشخص به آپدیت جدید سیستم عامل ایکس باکس ربط پیدا می‌کند. گفتنی است که آپدیت‌های ایکس باکس به صورت خودکار در دستگاه‌ها و به‌محض اتصال به اینترنت دانلود و روی دستگاه‌ها نصب می‌شوند.

این مشکل باعث شده است تا پس از دریافت آپدیت و نصب آن در اولین روشن کردن ایکس باکس، صفحه ساین این کرد با یک ارور مشخص مواجه می‌شود و کاربران دیگر به کنسول بازی خود دسترسی نخواهند داشت.

شرکت مایکروسافت ضمن عذرخواهی از کاربران اعلام کرده که این مشکل جهانی است و تمامی کاربران ایکس باکس در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است. مایکروسافت اعلام کرده که از مشکل یاد شده در استارت آپ ایکس باکس آگاه است و در حال رفع این مشکل است تا در آپدیت‌های بعدی با مشکل دیگری مواجه نشوند.

باوجود انتشار این اطلاعات، مایکروسافت زمان مشخصی را در مورد رفع این مشکل کاربردی منتشر نکرده است. علاوه بر این هنوز مشخص نیست که این مشکل چگونه باید در کنسول‌هایی که آپدیت مخرب جدید در آن‌ها نصب شده، برطرف شود. مایکروسافت به احتمال زیاد در آپدیت‌های بعدی که هفته آینده منتشر می‌شود، این مشکل را حل می‌کند و کاربران صرفاً بااتصال نگه داشتن کنسول به اینترنت می‌توانند مشکل خود را برطرف کنند؛ البته در غیر این صورت و برطرف نشدن این مشکل می‌توانند به صورت دستی سیستم عامل و فریم ویر سیستم عامل ایکس باکس را برطرف کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

با سلام مشکل سیاه شدن صفحه بعد از اپدیت مخرب رو ماکروسافت حل کرد الان می تونید دستگاه رو به اینترنت متصل کنید بعد از چند لحظه به لایو وصل میشه فقط دوباره باید ساین این کنید

  Attachments
  1. روزبه کیانی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location