سبد خرید خالی‌ست.
2

خرید آیفون اپل

 اواسط هفته جاری بود که اطلاعات منتشرشده از طرف کاربران حاکی از آن بود که تماس تصویری و صوتی فیس تایم در حالت گروهی دارای یک باگ امنیتی بزرگ است.

بر اساس این اطلاعات، تماس تصویری گروهی فیس تایم بدون اجازه کاربران و در صورت دریافت یک تماس تصویری یا صوتی محتوای دریافتی از میکروفون و دوربین سلفی را بدون درخواست اجازه کاربر به طرف دیگر تماس‌های گروهی نشان می‌داد. این مسئله به یکی از بزرگ‌ترین باگ‌های امنیتی شرکت اپل تبدیل شده و بسیاری از کاربران از فیس تایم انتقادهای متعددی را مطرح کردند.

بر این اساس شرکت اپل با انتشار یک بیانیه ضمن عذرخواهی از کاربران، اعلام کرده که این باگ امنیتی بزرگ به زودی برطرف می‌شود و اپل یک آپدیت بزرگ امنیتی را برای سیستم عامل ای او اس در دست دارد و به زودی این مشکل را از تمامی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم آی او اس رفع می‌کند.

اپل از همین حالا پشتیبانی از فیس تایم را حذف کرده است و این سرویس موقتاً از دسترسی خارج شده است. کاربران در حال حاضر امکان دسترسی به این سرویس را ندارند و نمی‌توانند از طریق آن تماس‌های گروهی را با دیگران برقرار کنند. در این میان مشخص شده است که اپل تصمیم دارد تا در آینده و به احتمال زیاد تا هفته آینده آی او اس 12.1.3 را با برطرف سازی این باگ امنیتی آماده عرضه به کاربران کند.

کاربران با دانلود و نصب این نسخه از سیستم عامل اپل علاوه بر رفع باگ‌های امنیتی متعدد می‌توانند مشکلات مربوط به آی او اس و فیس تایم در حالت گروهی را حذف کنند و به صورت ایمن‌تر از این دستگاه‌ها استفاده کنند.

گفتنی است که اپل تا پیش از این نیز درزمینهٔ ارائه سرویس فیس تایم با چالش‌هایی مواجه شده بود و طی آن دسترسی به این سرویس را محدود کرده بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location