سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در توسعه آی او اس 13 حالت تاریک را به دستگاه‌های همراه خود شامل آیفون‌ها و آیپدها بیاورد.

آی او اس 13 همانند رسم همیشگی اپل قرار است در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2019 معرفی شود و حالا بر اساس ادعای بلومبرگ، اپل تصمیم دارد تا قابلیت حالت تاریک را همانند مک او اس موهاوای به دستگاه‌های همراه خود ارائه دهد.

تا پیش از این حالت تاریک یکی از پر درخواست‌ترین قابلیت‌ها در مک او اس و آی او اس بود و کاربران از زمان عرضه آی او اس 10 خواستار ارائه این قابلیت به کاربران بوده‌اند. در این میان شایعات زیادی در مورد عرضه حالت تاریک در آی او اس 11 و 12 منتشر شده بود که اپل هرگز این حالت را به کاربران ارائه نداده بود.

اپل البته در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال گذشته قابلیت حالت تاریک را در مک او اس موهاوای ارائه داده بود که بسیاری از کاربران کامپیوترهای مک و دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس را به گسترش این حالت را به دیگر محصولات نرم افزاری اپل کرده بود.

بر این اساس، بلومبرگ اعلام کرده که اطلاعاتی از تیم توسعه دهنده شرکت اپل پیدا کرده است که بر اساس آن اپل تصمیم دارد تا در توسعه آی او اس 13 قابلیت حالت تاریک را به آیفون‌ها و آیپدها بیاورد. در صورت تحقق داشتن این مسئله کاربران از پاییز 1398 به بعد می‌توانند به حالت تاریک در آیفون‌ها و آیپدهای خود دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که حالت تاریک باعث کاهش میزان مصرف انرژی و حفظ عمر بیشتر باتری می‌شود و از طرف دیگر به کاربران امکان استفاده راحت‌تر و آسان‌تر را در محیط‌های تاریک را می‌دهد و رابط کاربری دستگاه‌ها را برای برخی از سلیقه‌ها خوشایندتر است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

3 کامنت

  Attachments
  1. رحیم باقی

سلام
ببخشید مزاحم شدم
من از آیفون ۶ اس خودم برنامه ایمو رو حذف کردم و دوباره نصب کردم که متاسفانه فقط پرچم و پیش شماره آمریکا را نشان میده
چه باید بکنم ؟؟؟

  Attachments
  1. سعید تقی پور

ایمو ایران را تحریم کرده است

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location