سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

تیم کوک به‌عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت اپل در جریان گزارش مالی اول 2019 این کمپانی اعلام کرده است که قیمت گزاری ناصحیح این شرکت باعث کاهش میزان فروش این محصولات در بازار جهانی شده است.

وی به صورت مشخص به آیفون XR و آیفون XS اشاره کرده است و اعلام کرده که قیمت این محصولات در بازار جهانی بسیار بالا است و همین مسئله باعث شده تا میزان فروش این محصولات در بازار جهانی کاهش پیدا کند. تیم کوک اعلام کرده که فاکتور قیمت شاید در بازار آمریکا تأثیر زیادی نداشته باشد؛ اما این فاکتور در کشورهای دیگر بسیار تأثیر گذار است و باعث می‌شود تا کاربران تمایل زیادی به خرید این محصولات نداشته باشند.

کوک اعلام کرده که این مسئله و معرفی آیفون XR باقیمت 749 دلار و آیفون XS Max باقیمتی نزدیک به هزار و صد دلار در بازار جهانی باعث شده است بسیاری از کاربران امید خود را برای خرید آیفون‌های جدید از دست بدهند و همچنان تمایل به استفاده از گوشی‌های قدیمی خود داشته باشند.

کوک اعلام کرده همین مسئله باعث شده تا کاربرانی که آیفون 7 یا 8 را خریداری کرده‌اند، دیگر تمایلی به خرید آیفون‌های جدید نداشته باشند و همچنان تمایل به استفاده از دستگاه‌های پیشین خود داشته باشند.

اپل در نهایت تصمیم دارد تا در ماه‌های آینده میزان فروش این محصولات را با کاهش قیمت بازار جهانی آن‌ها کاهش دهد. البته مدیرعامل اجرایی این شرکت هنوز ادعایی در مورد میزان کاهش قیمت این محصولات در بازار نکرده است و معلوم نیست که آیفون‌ها تا چه میزان ارزان خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location