سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل تصمیم گرفته تا قیمت آیفون‌ها را تا در برخی از بازارهای جهان کاهش دهد.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری رویترز، تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل در جریان گزارش مالی سه ماهه ابتدایی 2019 اعلام کرده که اپل تصمیم دارد تا در مورد نحوه قیمت گذاری آیفون‌ها در برخی از کشورها تجدید نظر کند و قیمت آن‌ها را تغییر دهد.

تیم کوکاعلام کرده که در برخی از بازارهای بین‌المللی، قیمت آیفون‌ها ممکن است باعث صرف نظر کاربران از خرید شود و با توجه به ارزیابی‌های انجام شده در مورد شرایط اقتصاد کلان کشورها، این شرکت تصمیم دارد تا قیمت آیفون‌ها را در برخی از بازارهای جهانی کاهش دهد تا کاربران بیشتری بتوانند این محصولات را خریداری کنند.

وی در ادامه اعلام کرده است که این تجدید نظر باعث می‌شود تا کاربران در کشورهای مختلف بر اساس ارزش قیمت واحد پول رایج آن کشور بتوانند اقدام به خرید آیفون‌ها کنند. این مسئله از یک طرف باعث می‌شود تا کاربران بیشتری قدرت خرید تلفن‌های هوشمند آیفون را پیدا کنند و از طرف دیگر تعداد فروش این محصولات به یک باره افزایش پیدا کند و کاربران بتوانند این محصولات را با شرایط بهتری خریداری کنند که برای شرکت اپل بسیار مفید و سود ده خواهد بود.

تصمیم اپل در حالی مطرح شده است که اپل با چالش‌های زیادی درزمینهٔ کاهش میزان توجه به آیفون‌ها در بازار چین مواجه شده است. بر این اساس، اپل ممکن است قیمت آیفون‌های پارت چین را در آینده بیشتر از گذشته کاهش دهد تا کاربران این کشور با روند آسان‌تری بتوانند آیفون‌ها را تهیه کنند. گفتنی است که این مسئله ممکن است تأثیری در نحوه قیمت گذاری محصولات اپل در کشورهایی که اپل به صورت مستقیم در آن‌ها حضور ندارد، نداشته باشد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location