سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 سال گذشته بود که اپل بابت اعتراف به کاهش عمدی سرعت آیفون‌ها مجبور به ارائه خدمات تعویض باتری این تلفن‌های هوشمند باقیمت 29 دلار شد.

اپل تا پیش‌ازاین خدمات تعویض باتری آیفون‌ها را باقیمت 79 دلار عرضه می‌کرد و پس از این رویداد تا پایان سال 2018 میلادی تصمیم به ارائه این خدمات باقیمت بسیار پایین‌تر گرفت. هم‌زمان با این رویداد، وب سایت آی فیکس ایت نیز تصمیم گرفت تا کیت تعویض باتری آیفون‌های خود را با همین قیمت آماده عرضه به کاربران کند.

در این کیت که یک عدد باتری آیفون به همراه ابزارهای لازم برای باز کردن دستگاه و تعویض باتری قرار گرفته است، کاربران بدون نیاز به مراجعه به اپل استورهای رسمی آیفون‌های خود را باز کرده و باتری آن‌ها را تعویض کنند.

در این میان، اپل در روزهای گذشته ضم تأکید اینکه بابت فروش خدمات تعویض باتری آیفون‌ها باقیمت 29 دلار متحمل ضرر بسیار زیادی شده است و به همین دلیل این کمپانی دیگر تصمیمی به ارائه این خدمات به کاربران ندارد؛ هر چند که از همان ابتدا نیز قرار بود تا این خدمات تنها تا تاریخ 31 دسامبر 2018 به کاربران عرضه شود.

در این میان مشخص شده است که کاربرانی که تصمیم به دریافت خدمات تعویض باتری آیفون‌ها باقیمت 79 دلار را ندارند، می‌توانند با از وب سایت آی فیکس ایت، کیت تعویض باتری آیفون‌ها را خریداری کرده و خودشان برای تعمیر دستگاه دست به کار شوند.

این کیت در حال حاضر باقیمت 29.99 دلار آماده عرضه شده است و در حقیقت 99 سنت نسبت به سال گذشته افزایش قیمت داشته است. این در حالی است که قیمت خدمات تعویضی اپل استورهای رسمی تا 50 دلار افزایش داشته است که برای بسیاری از کاربران به‌صرفه نخواهد بود. ضمنا این کیت ممکن است برای خرید کاربران ایرانی به صرفه نباشد و خدمات تعویض باتری آیفون ها در ایران ارزان تر از این مقدار است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location