سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

سال گذشته بود که شرکت اپل در تولید و عرضه آیپد نسل ششم اقدام به ارائه قابلیت پشتیبانی اپل پنسل در این محصول کرده بود. آیپد مینی 5 در این میان، احتمالاً قرار است با پشتیبانی از اپل پنسل و اسمارت کیبورد آماده عرضه به بازار شود.

اپل تا پیش از این دو اکسسوری یاد شده را به صورت اختصاصی برای آیپد پروها آماده عرضه کرده بود و مدل‌های دیگر این محصول فاقد پشتیبانی از اپل پنسل ارائه شده بودند. اما اپل در سال 2018 تصمیم گرفت تا در تولید آیپدها پشتیبانی از اکسسوری‌های اختصاصی خود را نیز ارائه دهد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از طرف یکی از توسعه دهندگان سیستم عامل آی او اس به نام Steve Troughton-Smith اپل تصمیم دارد تا در تولی آیپد مینی 5 را با پشتیبانی از اپل پنسل و اسمارت کیبورد آماده عرضه به بازار کند. وی بر این اعتقاد است که اپل به صورت 100 درصد آیپد مینی 5 را با اسمارت کانکتور و قابلیت پشتیبانی از اپل پنسل آماده عرضه به بازار می‌کند.

وی همچنین در بررسی‌های خود به این نتیجه رسیده است که آیپد نسل 7 قرار است با پشتیبانی از این دو اکسسوری آماده عرضه به بازار خواهند شد.

در بررسی‌های وی از نسخه‌های بتای سیستم عامل بتای آی او اس 12.2 مشخص شده است که کدهای J210، J211، J217 و J218 با پشتیبانی از اپل پنسل و اسمارت کیبورد ساخته خواهد شد که در دو سایز 10 و 9.7 اینچ آماده عرضه به بازار خواهند شد.

اپل همچنین تصمیم دارد تا پشتیبانی از تاچ آیدی را به عنوان تنها سیستم احراز هویت بیومتریک در این محصولات قرار دهد و کاربران می‌توانند همانند سری دستگاه‌های آیپد پرو از این محصولات استفاده کنند.

تلاش اپل برای ارائه پشتیبانی از این اکسسوری‌ها به طور مشخص به رقابت با سری محصولات سرفیس شرکت مایکروسافت باز می‌گردد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location