سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت فیس بوک بر پایه درخواست اخیر شرکت اپل تصمیم گرفته تا سرویس اختصاصی وی پی ان خود را با قیمت 20 دلار در ماه به کاربران ارائه دهد.

تا پیش از این فیس بوک اقدام به همکاری با شرکت Onava VPN در زمینه توسعه یک سرویس وی پی ان داخلی برای اپلیکیشن فیس بوک کرده بود تا از طریق آن امنیت اطلاعات کاربران به صورت ویژه‌تر و بهینه‌تر حفظ شود. اما در این میان مشخص شده است که شرکت اپل از این اقدام فیس بوک رضایت زیادی ندارد. گفتنی است که این سرویس فعلا برای نوجوانان آماده عرضه شده است و افرادی که رده بندی سنی خود را زیر 19 سال اعلام کرده اند به آن دسترسی خواهند داشت.

اپل در اوت 2018 میلادی از فیس بوک خواست تا سرویس وی پی ان اختصاصی خودش را برای کاربران ارائه دهد تا علاوه بر حفظ امنیت حریم شخصی کاربران امکان دریافت اطلاعات شخصی آن‌ها از توسط شرکت‌های ارائه دهنده وی پی ان ها موجود نباشد.

بر این اساس اپل Onava VPN ارائه شده توسط فیس بوک را از اپ استور حذف کرد و از فیس بوک خواست تا سرویسی ایمن‌تر را به کاربران ارائه دهد. اما حالا فیس بوک سیستم اختصاصی خود را به کاربران ارائه داده است. این سرویس جدید در ازای دریافت 20 دلار در ماه به کاربران امکان رد کردن اطلاعات شخصی خود را از یک تونل ایمن‌تر را ارائه می‌دهد.

فیس بوک اعلام کرده که این سرویس در برابر افشای اطلاعات کاربران به شرکت‌ها و سرویس‌های تبلیغاتی محافظت می‌کند. این در حالی است که اساس درآمد شرکت فیس بوک به خودی خود بر پایه نمایش هوشمندانه تبلیغات است و این شرکت با دریافت اطلاعات شخصی کاربران محتوای مشابه با آنچه کاربران تمایل به تماشای آن دارند را به نمایش می‌گذارد.

با این وجود، تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که استفاده از سرویس امنیتی فیس بوک به هیچ وجه به نفع کاربران نیست و کاربران بهتر است از سرویس‌های دیگر استفاده کنند تا امنیت آن‌ها به صورت دقیق‌تر حفظ شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location