سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپیک گیمز به تازگی اعلام کرده که بازی مترو اگزدوس به زودی قرار است از طریق سرویس‌های فروش اینترنتی بازی‌های کامپیوتری در اختیار گیمرها قرار بگیرد.

این کمپانی اعلام کرده که این بازی به طور مشخص از تاریخ 15 فوریه از طریق سرویس‌های پخش بازی برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی ارائه خواهد شد و پس از آن کاربران می‌توانند این بازی را خریداری کنند. مترو اگزودوس یک بازی آخرالزمانی است که با تم جنگ‌های پیشرفته آماده عرضه می‌شود. این بازی قسمت جدید سری مجموعه بازی‌های مترو است و داستانی مشابه با بازی مترو 2033 دارد.

شرکت اپیک گیمز با وجود انتشار این اطلاعات هنوز هیچ ادعایی در زمینه زمان عرضه آن در کنسول‌های بازی نظیر پلی استیشن 4 و ایکس باکس نکرده است. علاوه بر این هنوز معلوم نیست که این بازی از طریق سرویس‌های استیم و گیم استاپ یا بلیزارد نیز آماده عرضه می‌شود یا تنها از طریق استور ویژه اپیک گیمز قابل دانلود و خریداری است.

این بازی در حال حاضر در مرحله تست‌های نهایی و رفع ایرادهای جزئی از طرف توسعه دهندگان اپیک گیمز قرار گرفته است و قرار است در آینده برای کامپیوترهای شخصی آماده عرضه به بازار شود. گفتنی است که در حال حاضر صفحه ویژه این بازی در وب سایت شرکت یاد شده بالا آمده است و اطلاعاتی در مورد مترو اگزودوس فاش شده است با این حال داستان اصلی این بازی و نحوه گیم پلی آن هنوز به طور کامل مشخص نیست و معلوم نیست که این بازی برای چه سنینی مناسب خواهد بود.

شرکت اپیک گیمز تصمیم دارد تا با توسعه بازی‌های اختصاصی از طریق پلتفرم استریم بازی‌های خود درآمد اصلی خود را از فروش اینترنتی بازی‌ها افزایش دهد. با این حال این کمپانی ممکن است در آینده تصمیم به فروش بازی‌ها در سرویس‌های دیگر نیز داشته باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location