سبد خرید خالی‌ست.
روش برطرف کردن اررور “failed to fetch” در سایدیا با حذف منبع UltraSn0w
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

احتمالا شما تا به حال در جیلبریک ای او اس ۷ با اررور (Failed to fetch [...] HTTP/1.1 404 Not Found) مواجه شده اید. در این پست قصد دارم تا شمارا از شر این مشکل خلاص کنم. ابتدا بهتر است بدانیم این اررور چرا و چگونه به وجود آمده. همینطور که از کد ۴۰۴ اررور معلوم است این پیغام از جنس همان هایی است که وقتی قصد باز کردن صفحه ای را در مرورگر اینترنتی خود دارید و صفحه وجود ندارد با آن رو برو می شویم. این از چگونگی پیغام اما چرا؟ همان طور که در توضیح پیغام آمده (Some index files failed to download, they have been ignored, or old ones used instead) یعنی به علت مصدود بودن با قدیمی بودن برخی از شاخص ها امکان بروزرسانی وجود ندارد. این مشکل باعث عدم بروز رسانی سایر منابع نیز می شود. از انجا که این پیغام خطا مربوط به منبع UltraSn0w است باید آن را حذف کنید تا از شر این پیغام و عوارض آن خلاص شوید. اما چگونه!!!

پاک کردن اولترا اسنو

چگونگی خارج کردن منبع تیم ارایه دهنده ی UltraSn0w و توقف بیغام خطای  “failed to fetch errors”

قدم اول : سایدیا را باز کنید و بر روی Manage در پایین صفحه کلیک کنید.

قدم دوم : گزینه ی منابع را انتخاب کنید (Sources).

قدم سوم : بر روی گزینه ی ویرایش (Edit) در گوشه ی بالا سمت راست کلیک کنید در کنار هر منبعی یک علامت منها ظاهر می شود ، حالا بر روی علامت منها در کنار منبع تیم UltraSn0w کلیک کنید تا در جلوی نام منبع کلمه ی حذف (delete) نمایان شود . با کلیک بر روی دکمه ی قرمز رنگ حذف ،این منبع را حذف نمایید.

قدم چهام : بر روی کلمه ی انجام شد (done) در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

قدم پنجم : بر روی کلمه ی تغییرات (Changes) در پایین صفحه کلیک کنید و از بالا سمت چب با کلیک بر روی نوسازی (Refresh) منابع سایدیا ی خود را تازه کنید.

قدم ششم : متوجه خواهید شد که دیگر پیغام خطایی از منبع تیم ارایه دهنده ی UltraSn0w و بیغام خطای  “failed to fetch errors” را نخواهید داشت.

UltraSn0w-Install

خوب حالا اگر خواسته باشید در آینده این منبع را دوباره به لیست منابع خود بیافزایید به روش زیر اقدام کنید:

قدم اول : سایدیا را باز کنید و بر روی Manage در پایین صفحه کلیک کنید.

قدم دوم : گزینه ی (Sources) منابع را انتخاب کنید .

قدم سوم : بر روی گزینه ی ویرایش (Edit) در گوشه ی بالا سمت راست کلیک کنید بر روی گذینه (add) در گوشه ی بالا سمت چپ کلیک کنید .

قدم چهام : آدرس منبع اولترا اسنو را نوشته (http://repo666.ultrasn0w.com) و بر روی دکمه افزودن (add) کلیک کنید.

قدم پنجم : اگر منبع فعال باشد و درست ثبت شده باشد باید صفحه ی سیاه رنگی ظاهر شود و منابع دانلود گردد، اگر با پیغام خطای(“cannot find”) مواجه شدید یعنی منبع غیرفعال است

به خاطر داشته باشید ،بسته به فعال یا غیر فعال بودن این منبع شما میتوانید آن را به لیست منابع خود بیافزایید . اگر از این منبع استفاده ی خاصی نمی کنید ار حذف کردن آن هراسی نداشته باشید. و با حذف آن بر سرعت سایدیا بیافزایید و از شر پیغام خطای آن محفوظ بمانید.

 

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

ممنون

  Attachments
  1. hosein
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location