سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت گوگل تصمیم دارد تا سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره جدیدی را توسعه دهد که بر پایه آن کاربران می‌توانند به امنیت بیشتری در تلفن‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید دست پیدا کنند.

بر اساس جدیدترین گزارشی که در وب سایت XDA Developers منتشر شده است، در کدهای اندروید Q گوگل ابزاری را طراحی کرده است که طی آن کاربران می‌توانند به سیستم ایمن‌ترین برای احراز هویت از طریق چهره دسترسی داشته باشند. در این سیستم امنیتی، گوگل اقدام به ارائه سیستم ورود به سایت‌های مختلف و ساین این کردن در اپلیکیشن‌های گوناگون را ارائه داده است و کاربران با احراز هویت از طریق چهره خود می‌توانند در وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف ساین این کنند و از آن‌ها استفاده کنند.

این کدها از حضور یک سنسور جدید در گوشی‌های اندرویدی آینده پرده برداشته است و دستگاه در صورت عدم تشخیص چهره کاربران با نمایش یک ارور از آن‌ها درخواست ارائه پسورد و یوزرنیم به صورت جداگانه می‌کند.

دستگاه‌های هوشمند اندرویدی در حال حاضر تنها از طریق سیستم احراز هویت 2 بعدی امنیت کاربران را تأمین می‌کنند که بر اساس ادعای بسیاری از تحلیلگران روش مناسبی برای محافظت از اطلاعات شخصی آن‌ها به حساب نخواهد آمد. با این وجود کاربران می‌توانند در آینده نزدیک از سیستم ای احراز هویتی پیشرفته‌تری در سیستم عامل اندروید استفاده کنند که به احتمال زیاد از لحاظ ایمنی شباهت زیادی به فیس آیدی دارد.

گوگل تصمیم دارد تا با ارائه این سیستم امنیتی جدید در اندروید Qبا فیس آیدی ارائه شده در آیفون‌ها و آیپدهای جدید رقابت کند. سیستم تشخیص چهره اندروید Q قرار است از نظر امنیتی کاربرد بهتری نسبت به سیستم امنیتی نسخه‌های پیشین اندروید داشته باشد تا کاربران با ایمنی بیشتری از دستگاه‌های خود استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location