سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل طی بیانیه‌ای به اپل استورهای سراسر جهان اعلام کرده که فرایند تعمیر برخی از اپل واچ‌ها با مشکل مواجه شده است و این کمپانی احتمالاً فرایند تعمیر برخی از اپل واچ‌های سری 3 را به تعویق خواهد انداخت و برای مدتی مشخص این محصولات را تعمیر نخواهد کرد.

بر این اساس نسخه 42 میلی متری اپل واچ سری 1 و تمامی نسخه‌های اپل واچ سال 2014 به دلیل کمبود قطعات در برخی از اپل استورها متوقف شده است و کاربران نمی‌توانند این محصولات را در اپل استورهای رسمی تعمیر کنند. بررسی‌ها حاکی از آن است که اپل واچ‌های قدیمی دیگر امکان تعمیر ندارند و اپل قطعات لازم برای تعمیر آن‌ها را فعلاً در اپل استورهای رسمی موجود ندارد.

اپل واچ به دلیل طراحی کامپکت و فشرده خودش با چالش‌های زیادی برای تعمیر مواجه است. به همین دلیل بسیاری از کاربران این ساعت‌های هوشمند برای تعمیر دستگاه خود مجبور هستند تا در صورت خرابی ساعت هوشمند خود را به اپل استورهای رسمی تحویل دهند. با این وجود شرکت اپل اعلام کرده که هیچ خدماتی در زمینه تعمیر این ساعت‌های هوشمند نمی‌دهد و فعلاً امکان تعمیر این محصولات در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بر این اساس کاربران ممکن است برای دریافت خدمات تعمیراتی اپل واچ مجبور به مراجعه به دیگر شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات اپل باشند و نتوانند به صورت مستقیم از شرکت اپل این خدمات را دریافت کنند.

اپل البته اعلام کرده که این محدودیت موقف بوده و در آینده نزدیک به تأمین قطعات اپل واچ فرایند تعمیر اپل واچ‌های قدیمی را شروع می‌کند و کاربران برای بار دیگر می‌توانند به خدمات شرکت اپل دسترسی داشته باشند. گفتنی است که این خدمات فقط در اپل استورهای رسمی ارائه خواهد شد که در ایران فعلاً شعبه‌ای از آن‌ها وجود ندارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location