سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل تصمیم دارد تا از اواسط ماه آوریل (اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت 98)سرویس پخش محتوای ویدیویی خود را از طریق آیتونز آماده عرضه میان کاربران دستگاه‌های خود کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت The Information اپل تصمیم دارد تا برای رقابت تنگاتنگ با شرکت‌های فعال در این زمینه، نظیر آمازون پرایم، نتفلیکس HULU سروی اختصاصی خود را به کاربران ارائه کند تا از این پس کاربران نیازی به دسترسی به این سرویس‌ها و پرداخت هزینه به صورت جداگانه برای دریافت این سرویس‌ها را نداشته باشند.

بر اساس این گزارش، اپل تصمیم دارد تا در قدرم اول، محتوای دیگر شرکت‌ها را در اواسط آوریل 2019 آماده عرضه کند. بر این اساس این کمپانی از همین حالا امتیاز پخش سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی را از شرکت‌های مختلف دریافت کرده است و تصمیم دارد تا از تاریخ یاد شده به بعد محتوای یاد شده را به کاربران ارائه دهد.

گزارش‌های پیشین حاکی از آن بود که کاربران در صورت داشتن حداقل یکی از دستگاه‌های رسمی اپل و اتصال حساب کاربری اپل آیدی به آن می‌توانند از سرویس پخش محتوای ویدیویی این کمپانی در تمامی دستگاه‌های خود استفاده کنند. برای مثال کاربری که یک آیفون داشته باشد، می‌تواند با وارد کردن اپل آیدی خود در آیتونز نصب شده در کامپیوتر ویندوزی خود به این سرویس دسترسی داشته باشد.

با وجود انتشار این گزارش، هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از تمایل اپل برای پخش محتوای اختصاصی خود در این سرویس پخش ندارد. اپل از سال 2017 به صورت جدی روی تولید محتوای ویدیویی اختصاصی سرمایه گذاری کرده بود تا سریال‌های تلویزیونی اختصاصی را به کاربران ارائه دهد.

اپل تصمیم دارد تا این محتوای ویدیویی را به کاربران بیش از 100 کشور جهان ارائه دهد که به احتمال زیاد کاربران ایرانی در لیست دریافت کننده این سرویس نخواهند بود اما ایرانیان می‌توانند با تغییر آی پی به این محتوا دسترسی داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location