سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

بررسی‌های اخیر از سرویس تماس صوتی و تصویری فیس تایم حاکی از آن است که این سرویس اختصاصی شرکت اپل با یک باگ امنیتی بزرگ همراه است و به همین دلیل اپل تصمیم گرفت تا ارائه این سرویس را به کاربران متوقف کند.

بر اساس گزارشی که اولین بار توسط وب سایت 9to5mac منتشر شده است، فیس تایم پیش از قبول تماس صوتی یا تصویری، محتوای مربوط به صدا و تصویر کاربران را به مخاطب دیگر می‌فرستد؛ این در حالی است که برخی از کاربران ممکن است تمایلی به برداشتن و قبول تماس صوتی یا تصویری این سرویس از طریق مخاطب خاص را نداشته باشند. فیس تایم بدون اجازه کاربر محتوای دریافتی از میکروفون و دوربین سلفی را به صورت خودکار و پس از درخواست تماس از طریق یکی از مخاطبین ارسال می‌کند و نیازی به قبول تماس از طرف کاربر دستگاه ندارد.

این مسئله باعث انتشار واکنش شرکت اپل شده است و یکی از سخنگویان این کمپانی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که اپل از این مشکل امنیتی آگاه است و به همین دلیل فعلاً تماس تصویری و صوتی فیس تایم را از دسترس خارج کرده است تا امنیت کاربران حفظ شود.

از طرف دیگر، وب سایت Theverge در بررسی‌های خود ضمن تائید این مسئله اعلام کرده که این مشکل در آی او اس 12.1.2 به طور کامل مشهود است و اگر شخصی به کاربری از دستگاه‌های اپل درخواست برقراری تماس صوتی یا تصویری بگیرد می‌تواند اطلاعات مربوط به فید صدا و تصویر او را از طریق آیفون یا آیپد مشاهده کند.

اپل هنوز هیچ ادعایی در زمینه زمان برطرف سازی این باگ امنیتی نکرده است و تنها از کاربران خواسته است تا تماس تصویری و صوتی فیس تایم را از دستگاه‌های خود غیرفعال کنند و فعلاً از آن استفاده نکنند. البته اپل پس از مدتی کوتاه این سرویس را به صورت موقت از دسترس خارج کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

الان که سرویس فیس تایم در دسترسه !!:

  Attachments
  1. ایرج

تماس تصویری گروهی در دسترس نیست

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location