سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت شارپ تصمیم دارد تا با انجام رایزنی‌های متعدد با مدیران شرکت اپل بتواند آن‌ها را در زمینه شروع همکاری در زمینه تأمین پنل‌های اولد به کار رفته در آیفون‌ها مجاب کند.

بر این اساس مشخص شده است که مدیران شرکت شارپ درخواست‌هایی را به شرکت اپل داده‌اند و طی آن درخواست همکاری در زمینه تأمین قطعات اولد را مطرح کرده‌اند. شارپ احتمالاً در صورت برقرار شدن این همکاری، فرایند تولید پنل‌های اولد آیفون‌ها را از سال 2020 شروع خواهد کرد و به یکی از مهم‌ترین تأمین کننده‌های نمایشگرهای اولد برای آیفون‌ها بدیل خواهد شد.

اپل تصمیم دارد تا از سال 2020 تمامی آیفون‌های خود را با نمایشگر اولد تولید کند و سری محصولات مشابه با آیفون XR که با نمایشگر ال سی دی تولید شده‌اند دیگر آماده عرضه نخواهند شد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از وب سایت Cultofmac شرکت شارپ یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های اپل برای جایگزین کردن شرکت‌های کره‌ای سامسونگ و ال جی است و می‌تواند در آینده حجم بیشتری از سفارش‌های این کمپانی را به تصاحب خود درآورد.

اپل از سال 2017 تصمیم به تولید آیفون‌های مبتنی بر نمایشگر اولد گرفت که طی آن با شرکت سامسونگ و پس از آن ال جی در زمینه تأمین قطعات مربوط به نمایشگرهای آیفون X و XS و XS Max همکاری کرد. با این حال اپل در دو سال گذشته به خاطر تأخیرهای به وجود آمده بر سر تحویل سفارش‌های ارائه شده به این دو کمپانی کره‌ای ناراضی بوده است و احتمالاً تصمیم به تعویض آن‌ها با شرکت‌های دیگر خواهد گرفت.

اپل همچنین ممکن است در چند سال آینده نمایشگر آیفون‌ها و اپل واچ‌ها را به صورت اختصاصی تولید کند و به جای استفاده از پنل‌های اولد از فناوری Micro LED در نمایشگر دستگاه‌های خود بهره ببرد

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location