سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

بررسی‌های اخیر از نسخه جدید بتای آی او اس 12.2 حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیمی برای ارائه تاچ آیدی در آیپاد تاچ نسل 7 ندارد.

شایعات در مورد تلاش اپل برای تولید و عرضه آیپاد تاچ نسل 7 از اوایل ماه جاری شروع شد که در ابتدا خبرهایی از شرکت‌های عضو زنجیره تأمین قطعات محصولات اپل در مورد آن منتشر شد و پس از آن در نسخه بتای آی او اس 12.2 مشخص شد که اپل تصمیم دارد تا این محصول را در آینده نزدیک به بازار عرضه کند. بر این اساس تقریباً تمامی تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که اپل در آینده نزدیک و مشخصاً تا پیش از پایان نیمه اول سال جاری میلادی این محصول را به بازار عرضه می‌کند.

آیپاد تاچ نسل ششم نیز تا پیش از این بدون سیستم احراز هویت بیومتریک ساخته شده بود و حالا مشخص شده که اپل در تولید و عرضه نسل هفتم این محصول نیز تمایلی به استفاده از این سیستم احراز هویت ندارد. در حقیقت آیپاد تاچ نسل 7 همانند نسل قبلی خود با یک دکمه هوم ساده منتشر می‌شود که تنها کاربرد آن فراخوانی صفحه هوم در آیپاد تاچ خواهد بود.

البته در این میان برخی از تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که اپل در تولید این محصول از طراحی ویژه و جدید آیفون X استفاده خواهد کرد و آیپاد تاچ نسل هفتم را با سیستم احراز هویت فیس آیدی آماده عرضه به بازار می‌کند. از طرف دیگر برخی از بررسی‌ها ضمن رد این ادعا، اعلام کرده‌اند که آیپاد تاچ نسل 7 تنها در قدرت پردازنده و دوربین با آیپاد نسل قبلی خود متفاوت خواهد بود و اپل تغییرات قابل توجهی را در تولید و عرضه این محصول به بازار اعمال نخواهد کرد وکاربران همچنان به همان ظاهر گذشته آیپاد تاچ محدود خواهند بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location