سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

وب سایت 9to5mac به تازگی اقدام به انتشار اطلاعات مربوط به یکی از پتنت‌های شرکت اپل کرده است که طی آن مشخص شده که اپل تصمیم دارد تا همچنان قابلیت‌های بیشتری را به شارژر بی‌سیم ایرپاور ارائه دهد.

بر این اساس مشخص شده است که ایرپاور مجهز به یک سیستم هوشمند برای مقابله با ضربه‌های فیزیکی و تنش‌های مغناطیسی است که در زمان قرار گرفتن در کنار فلزهای دیگر می‌تواند از ایمنی خود به صورت هوشمندانه محافظت کند. این اطلاعات با وجود اینکه در وب سایت 9to5mac منتشر شده است؛ اما اولین انتشار دهنده آن وب سایت PatentlyApple به حساب میاید که مدتی است در زمینه افشای اطلاعات مربوط به پتنت‌های ثبت شده شرکت اپل فعالیت می‌کند.

ایرپاور همانند دیگر شارژرهای بی‌سیم از سیستم القای الکترومغناطیسی برای ارسال انرژی و شارژ آیفون‌ها و دیگر دستگاه‌ها استفاده می‌کند. بر این اساس، قرار گرفتن یک میدان مغناطیسی خارجی در کنار آن ممکن است به برهمکنش سازنده امواج و افزایش شدت کاری ایرپاور بیانجامد که در نهایت به داغ شدن بیش از اندازه و خرابی دائم آن منجر خواهد شد.

بر این اساس اپل تصمیم گرفته است تا با استفاده از سیستم ارتباط نزدیک یا همان ان اف سی زمان قرار گرفتن دستگاه‌های پشتیبانی کننده از سیستم شارژ بی‌سیم را تشخیص دهد و بر اساس آن مدار شارژ را متصل کند و کاربران بتوانند دستگاه‌های خود را روی آن شارژ کنند.

با وجود انتشار اطلاعات مربوط به این پتنت، هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از زمان عرضه ایرپاور در بازار موجود نیست. این پد شارژ بی‌سیم در سال 2017 و در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان آن سال آماده معرفی شد و اپل اعلام کرده آن را تا سال 2018 آماده عرضه می‌کند. اما حالا بیست و هشت روز از سال 2019 گذشته است و اپل ایرپاور را آماده عرضه به بازار نکرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location