سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس محصولات اپل در گزارش جدید خود اعلام کرده که وضعیت فروش تلفن‌های هوشمند آیفون در سال 2019 بدتر از بازه سه ماهه پایانی 2018 خواهد بود.

اوایل ماه ژانویه امسال بود که اپل گزارش مالی جدید خود را در مورد میزان درآمد خود در سه ماهه پایانی 2018 منتشر کرد که در آن خبرهای ناامید کننده زیادی برای سهام داران این کمپانی وجود داشت. اپل در این گزارش اعلام کرد که میزان فروش آیفون‌ها به دلیل عدم استقبال از آیفون XR در کشور چین به شدت کاهش داشته است و این مسئله روی درآمد این کمپانی تأثیر بسیار منفی داشته است.

اپل همچنین اعلام کرده بود که در آینده نزدیک تصمیم دارد تا با راه اندازی برنامه‌های تشویقی کاربران را برای خرید تلفن‌های هوشمند جدید خود و همچنین افزایش تمایل به ارتقا به محصولات جدیدتر مجاب کند. این در حالی است که بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که اپل تا پیش از فصل شوم مالی سال جاری میلادی و مشخصاً معرفی آیفون‌های 2019 هیچ شانسی در زمینه افزایش میزان فروش محصولات خود نخواهد داشت.

مینگ چی کو اعلام کرده که اپل حداکثر 190 میلیون واحد از تلفن‌های هوشمند آیفون را به فروش می‌رساند که باعث می‌شود تا میزان درآمد این شرکت تا 9 میلیارد دلار کاهش پیدا کند. مینگ چی کو اعلام کرده که عمده مشکلات شرکت اپل به عدم توجه بازار چین به محصولات شرکت اپل مربوط می‌شود. اپل در حقیقت سرمایه گذاری گسترده‌ای در زمینه تولید محصولات ارزان قیمت برای بازار چین کرده است؛ اما حالا مشخص شده است که قیمت محصولات اپل همچنان برای کاربران چینی بسیار بالا است و این مسئله باعث کاهش میزان فروش محصولات اپل نسبت به میزان قابل انتظار شده است و در نهایت درآمد این شرکت را به پایین‌ترین حد خود رسانده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location