سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا به منظور کاهش مالیات در نظر گرفته شده برای واردتان آیفون‌ها در آمریکا سرعت تولید این محصولات در هند را افزایش دهد.

بر این اساس کارخانه‌های هندی قرار است حجم بیشتری از آیفون‌های شرکت اپل را تولید کنند و احتمالاً در سال 2019 وظیفه تولید تلفن‌های هوشمند بیشتری به آن‌ها داده خواهد شد. اپل تا به امروز اکثر تلفن‌های هوشمند آیفون خود را در کارخانه‌های چینی تولید و اسمبل می‌کرد. با این حال جنگ تجاری میان آمریکا و چین ، از زمان روی کار آمدن ترامپ باعث شد تا اپل به فکر تولید آیفون‌ها در کشورهای دیگر نیز باشد. اپل بر این اساس وظیفه تولید آیفون اس ای و آیفون 6 پلاس را به کارخانه‌های های هندی داده بود.

اپل در حقیقت همکاری خود را با شرکت‌ها و کارخانه‌های هندی به صورت رزرو نگه داشته است و هنوز به صورت انبوه تولید تمامی آیفون‌های اصلی را به این کارخانه‌ها نداده است. با این حال این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً در جریان سال جاری میلادی تولید مدل‌های بیشتری از آیفون‌ها را به کارخانه‌های هندی بدهد.

تولید آیفون‌ها در کارخانه‌های هندی باعث می‌شود تا میزان تعرفه مالیانی در نظر گرفته شده دولت آمریکا برای آیفون‌ها کاهش پیدا کند و اپل بتواند برای بار دیگر آیفون‌ها را با همان قیمت سابق در خاک آمریکا به فروش برساند.

شنیده‌ها همچنین حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا فرایند تولید انبوه تعداد بیشتری از آیفون‌ها را در سال آینده به کارخانه‌های هندی بدهد. اپل از همین حالا سرمایه گذاری ویژه‌ای را برای توسعه و ساخت کارخانه‌ها تولید آیفون‌ها در هند کرده است و قرار است در آینده و مشخصاً سال 2020 میلادی آن‌ها را به بهره برداری برساند. بر این اساس می‌توان مطمئن بود که حداقل یک مدل از آیفون‌های 2020 در خاک هند به صورت انبوه تولید خواهند شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location