سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

گزارش‌های جدید منتشر شده در خبرگزاری نیویورک تایمز حاکی از آن است که آیفون های شرکت اپل ایمن‌ترین تلفن‌های هوشمند در سراسر جهان هستند.

Nick Confessore به تازگی طی یک مقاله و یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده که طی بررسی‌های متعدد تصمیم به تغییر تلفن هوشمند اندرویدی خود انتخاب آیفون‌ها به عنوان یک گوشی مناسب برای کارهای روزمره گرفته است. بر اساس ادعای این گزارشگر، سیستم عامل اندروید که به عنوان مهم‌ترین رقیب شرکت اپل فعالیت می‌کند، بیشترین حجم از نشتی اطلاعات شخصی کاربران را دارد و به همین دلیل برای افرادی که کارهای امنیتی می‌کنند به هیچ وجه مناسب نخواهد بود.

وی در برنامه تلویزیونی خود اعلام کرده که بررسی‌های انجام شده در سیستم عامل اندروید حاکی از آن است که یک گوشی اندرویدی که روی آن مرورگر کروم نصب شده باشد روزانه 300 لار به طور متوسط اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی کاربران را به وب سایت‌ها و سرورهای مختلف می‌فرستد. علاوه بر این،سیستم عامل اندروید در زمینه‌های متعددی دارای آسیب پذیری های امنیتی است که باعث می‌شود تا اطلاعات شخصی کاربران به طرز قابل توجهی لو برود و وب سایت‌های مختلف و توسعه دهندگان اپلیکیشن‌ها بتوانند به آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

باز بودن سیستم عامل اندروید به روی تمامی توسعه دهندگان و همچنین افزایش دسترسی‌های متعدد در آن باعث شده تا این سیستم عامل و تلفن‌های هوشمند مبتنی بر آن به عنوان دستگاه‌هایی «گرسنه اطلاعات شخصی کاربران» تلقی شوند. بر این اساس این خبرنگار و مجری برنامه‌های تلویزیونی از دیگر افرادی که به مسائل امنیتی و اطلاعات شخصی خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهند درخواست کرده تا هر چه سریع‌تر به آیفون‌ها مهاجرت کنند تا از وب سایت‌هایی که اقدام به دزدی اطلاعات شخصی کاربران می‌کنند در امان باشند.

بر این اساس آی او اس ایمن‌ترین سیستم عامل دستگاه‌های همراه به حساب میاید که باعث می‌شود تا امنیت کاربران و اطلاعات شخصی آن‌ها به طرز بهتری حفظ شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location