سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل تصمیم دارد تا احتمالاً در تولید مدل‌های بعدی آیفون یا اپل واچ از سیستم تشخیص گازهای سمی استفاده کند تا امنیت کاربران به صورت ویژه‌تری از طریق این دستگاه‌ها تضمین شود.

شرکت اپل به تازگی یک پتنت جدید را در سازمان ثبت اختراعات آمریکا به ثبت رسانده است که طی آن مشخص شده که این کمپانی در حال کار روی یک سیستم تشخیص گازهای سمی است که از آن طریق دستگاه‌هایی نظیر آیفون یا اپل واچ می‌توانند وجود گازهای سمی را به کاربران اطلاع دهند.

اپل در توضیحات این پتنت در مورد افزایش میزان مرگ و میر افراد به خاطر افزایش گاز سمی کربن مونوکسید در خانه‌ها و اتاق‌ها در فصول سرد سال توضیح داده است و اعلام کرده که سنسور جدید می‌تواند با تشخیص این گاز سمی و موارد مشابه کاربران را از افزایش حجم گازهای سمی در محیط‌های اتاق یا خانه آگاه کند و به آن‌ها در این زمینه هشدار دهد.

این پتنت با عنوان Chemically Robust Miniature Gas Sensors با ترجمه (سنسورهای مینیاتوری مقاوم در برابر گازهای شیمیایی) در سازمان ثبت اختراع آمریکاو توسط شرکت اپل به ثبت رسیده است. این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از این سیستم برای افزایش امنیت کاربران استفاده کند.

بر این اساس به نظر می‌رسد که اپل این سنسور را در اپل واچ مورد استفاده قرار دهد چرا که این ساعت هوشمند همواره در مچ دست کاربران قرار دارد و می‌تواند اطلاعات سلامتی افراد را به صورت لحظه‌ای مانیتور و مورد بررسی قرار دهد. شرکت اپل به احتمال خیلی زیاد در جریان رویداد سپتامبر خود از اپل واچ سری پنج به همراه قابلیت یاد شده رونمایی خواهد کرد و آن را به بازار عرضه می‌کند تا جان کاربران به خاطر وجود گازهای سمی در محیط‌های مختلف در خطر کمتری قرار بگیرد و امنیت جان آن‌ها بیشتر از گذشته تضمین شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location