سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت فیس بوک به عنوان صاحب امتیاز سه اپلیکیشن فیس بوک مسنجر، اینستاگرام و واتس اپ اقدام به عرضه قابلیت ارسال پیام‌ها بین این سه پیام رسان کنند.

بر اساس گزارش جدید خبرگزاری نیویورک تایمز شرکت فیس بوک تصمیم دارد تا به کاربران امکان ارسال پیام از طریق یکی از این نرم افزارها را به کاربران در دیگر اپلیکیشن‌ها ارائه دهد. بر این اساس در صورت محقق شدن این رابط میان برنامه‌ای کاربران واتس اپ می‌توانند به کاربران فیس بوک مسنجر پیام دهند یا به کاربران اینستاگرام به صورت دایرکت پیام دهند.

یکی از سخنگویان فیس‌بوک در مصاحبه خود با نیویورک تایمز ضمن تائید این مسئله اعلام کرده که فیس بوک تصمیم دارد تا اکوسیستم خود را در تمامی محصولات و سرویس‌های نرم افزاری آنلاین خود یکپارچه کند و رابطی ایمن و کاربردی را به کاربران ارائه دهد.

سخنگوی فیس بوک اعلام کرده است که این مسئله به صورت مشخص باعث می‌شود تا کاربران دیگر نیازی به نصب یک اپلیکیشن خاص و ساخت حساب کاربری در یکی از این اپلیکیشن‌ها را نداشته باشند و تنها با داشتن حساب کاربری در یکی از این اپلیکیشن‌ها به دیگر کاربران به صورت مستقیم پیام دهند. وی همچنین اعلام کرده که این رابط باعث می‌شود تا پیام‌ها به صورت نظیر به نظیر رمز نگاری شوند و به صورت ایمن پیام‌ها را به افراد مختلف ارائه دهند. این قابلیت تا پیش از این تنها در پیام رسان واتس اپ وجود داشت که البته فیس بوک تصمیم گرفته تا آن را به منظور امنیت هر جه بیشتر نرم افزارهای خود به تمامی اپلیکیشن‌ها گسترش دهد.

فیس بوک یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی را در سراسر جهان در اختیار خود دارد که جمعیت کاربری آن در برخی اوقات بیشتر از جمعیت برخی از کشورهای جهان است. فیس بوک تصمیم دارد تا با ارائه این قابلیت تمامی کاربران خود را تحت پوشش قرار دهد تا کاربران به صورت پیشرفته‌تر و بهینه‌تر امکان ارسال پیام به یکدیگر را داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location